Zumba w Myślęcinku - Bydgoszcz Style

Zumba w Myślęcinku

Choć wakacje to czas błogiego lenistwa, Myślęcinek zaprasza do aktywnego spędzania wolnego czasu. Zapraszamy na zumbę na Różopolu.

14_1

Myślęcinek jest rewelacyjnym miejscem, by uprawiać sport na świeżym powietrzu. W lipcu w sobotę, a w sierpniu w dwie niedziele będzie okazja do przyłączenia się do zumby na Różopolu. Będzie to cykl bezpłatnych zajęć Zumba Fitness. W samo południe trenerki zadbają o to, aby każdy przez 60 minut dostał solidną porcję świetnej zabawy, mega wycisku i endorfin w jednym. Spotykamy się pod sceną na polanie: 30 lipca (zajecia prowadzi Marta Ciesielska), 7 sierpnia (Monika Żakowska), 14 sierpnia (Marta Ciesielska). Przydadzą się czapeczki z daszkiem i napoje. Należy ze sobą zabrać też dobry humor i uśmiech na twarzy, resztę zapewniają organizatorzy.

Zumba fitness – zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku, egzotyczny koktajl gorących melodii latynoskich i międzynarodowych. Poprzez świetną zabawę kształtuje sylwetkę, dba o kondycję i spala mnóstwo kalorii. Fenomen zumby to nic innego, jak jej prostota, łatwość, przystępność i efektywność. Nie trzeba znać kroków ani mieć super koordynacji. Na zajęciach mówi się zdecydowanie „nie” skomplikowanym choreografiom, które są trudne do zapamiętania i kończą się frustracją. Kto przychodzi na zumbę, w ogóle nie myśli, że ćwiczy, tylko świetnie się bawi.

Więcej info polecamy na:

baner _1

Materiały: myslecinek.pl
Foto: Monika Żakowska

Poprzedni artykuł
Następny artykuł