Zakręcona zabawa na całego - Bydgoszcz Style

Zakręcona zabawa na całego

Jak co roku, wiosną Bydgoszcz odwiedza Lunapark „Krasnal”. Zapraszamy rodziny z dziećmi, młodzież na Wyżyny od 13 do 22 kwietnia. Emocji i adrenaliny nie zabraknie.

Z ponad 30 atrakcji, które będą dostępne w lunaparku redakcja Bydgoszczstyle.pl poleca śmiałkom spragnionym wyjątkowych wrażeń trzy:

Top Spin – karuzela w formie ławki, do której wsiadają odważni. Najpierw ławka wspina się do góry, później swobodnie spada na dół i obraca się. Ekstremalne wrażenia gwarantowane.

Break Dancer – karuzela składająca się z wagoników wirujących na podeście. W pierwszej fazie tarcza obraca się łagodnie, z czasem przyspiesza. Kiedy osiągnie całkowitą prędkość wagoniki zaczynają się kręcić wokół własnej osi. Całość  w rytmie mocnych klubowych bitów serwowanych przed didżeja. Jest też wersja ze spokojniejszymi piruetami, to dla dzieci.

Project One – niezwykle szybka i wirująca „łapa” obracająca się jak dzwon. Forma mocnej rozrywki, dla niedopieszczonych innymi karuzelami.

W tym sezonie ponownie dostępna będzie karuzela Hollywood kojarząca się z „diabelskim młynem” w nowej, odświeżonej wersji.

Na placu dostępne będą także: kolejki, zjeżdżalnie, bungee, trampoliny, autodrom, tory wyścigowe, wodne łódki, gabinety strachu i śmiechu, kultowa strzelnica, tradycyjna karuzela łańcuchowa, „suchy basen” z piłeczkami. Będzie też można zajadać się watą cukrową i pop corn’em. Warto wybrać się do lunaparku wieczorową porą. Po zmroku objazdowe wesołe miasteczko prezentuje się wyjątkowo, zwłaszcza dla miłośników efektów świetlnych i dyskotekowych rytmów miksowanych przez dj’a.

Wyżyny 13-22.04., ul. Wojska Polskiego (obok Mc Donald’s).
Zakręcić będzie się można od godziny 14 w dni powszednie, a w weekend od 11

Europark Krasnal – wielokrotnie doceniany i nagradzany za różnorodność i ciekawe urządzenia polski, rodzinny lunapark, działający już na rynku od ponad 30 lat. Krasnal Europark to wesołe miasteczko, prowadzone przez Państwa Zielińskich.

Na renomę lunaparku składają się przede wszystkim oryginalne urządzenia oraz karuzele chociażby takiej marki jak niezastąpiony Huss, różnorodność ofertowa – dostępne urządzenia zarówno dla najmłodszych, dzieci, młodzieży i dorosłych a także profesjonalna obsługa i pasja tworzenia jednego z największych i najciekawszych wesołych miasteczek w Polsce.

Lunapark miał również swój epizod poza granicami naszego kraju w Estonii i był to do tej pory jedyny taki przypadek kiedy polskie wesołe miasteczko zdecydowało się z sukcesem odwiedzić inny kraj i przenieść się z całym taborem poza granice Polski.

Krasnal w internecie: Facebook/Twitter/Instaram/ YouTube: KrasnalEuropark www.krasnaleuropark.pl

Więcej info

baner_1

Materiały: Europark Krasnal

Poprzedni artykuł
Następny artykuł