Whiteberry – z pasją do fotografii i reklamy… - Bydgoszcz Style

Whiteberry – z pasją do fotografii i reklamy…

Fotografowanie i projektowanie to dla Nich ogromna frajda… Wkładają w to całą swoją energię i nie stawiają sobie żadnych ograniczeń. A ponieważ zafascynowała je fotografia studyjna, stąd pomysł na własne Studio Fotograficzne. Whiteberry – tu wykonuje się sesje rodzinne, dziecięce, indywidualne, portrety, sesje „z brzuszkiem”, ale również sesja modowe (packshoty, lookbooki) oraz zdjęcia produktowe.

   - Zajmiemy się każdą firmą kompleksowo: od przygotowania strategii wizerunkowej po projekty graficzne i fotografię produktową, reklamową oraz biznesową. Zaprojektujemy logo, system identyfikacji, ulotki, banery, plakaty, oznakowanie firmowe samochodów, witryn sklepowych i odzieży firmowej – prezentuje Agnieszka Pesta Dyrektor Marketingu Whiteberry.

- Znamy się już bardzo długo, od lat mieszkamy w Bydgoszczy. Jesteśmy tak różne, jak różny jest kolor naszych włosów. Mimo, że każda z nas ma inny talent i umiejętności, znakomicie się uzupełniamy tworząc efektywny zespół naszej agencji fotograficzno–reklamowej: Whiteberry.

- Z tworzonymi przez nas projektami i fotografiami utożsamiamy się w 100%. Każdy jest dobrze przemyślany i przepuszczony przez filtr naszych doświadczeń i zdobytej wiedzy. Jesteśmy skuteczne i kreatywne, zawsze wysoko stawiamy sobie poprzeczkę, co ma odzwierciedlenie w tym, na czym zależy naszym klientom – efektach – mówi Anna Bobulska fotograf w Whiteberry.

Jeżeli potrzebujecie zdjęcia reklamowanego produktu – zgłoście się do Whiteberry. Profesjonalistki wykonają dla Ciebie sesję produktową. A jeżeli chcecie samemu zrobić zdjęcia – Whiteberry wynajmie  bogato wyposażone studio z narożną cykloramą dającą wiele możliwości fotografowania. Studio mieści się w Bydgoszczy przy ul. Magazynowej 11.

–  A ponieważ mamy czas świąt, proponujemy oryginalny prezent na święta: voucher na sesję zdjęciową. – dodaje Agnieszka Pesta.

Whiteberry – z pasją do fotografii i reklamy…

- Voucher może być zakupiony na dowolną sesję zdjęciową (ciążową, rodzinną, indywidualną, dziecięcą zarówno w studio jak i w plenerze). Sesje są w cenie od 300 złotych. Rezerwacja terminu: biuro@whiteberry.pl lub pod numerem telefonu: 516-673-744. Voucher należy zrealizować w terminie 6 miesięcy od daty jego wystawienia. Zapraszamy.

Więcej + galeria zdjęć na

Whiteberry – z pasją do fotografii i reklamy…

Paula Jabłońska
Materiały: Whiteberry Bydgoszcz

Poprzedni artykuł
Następny artykuł