Walentynkowy "Romans w bibliotece" - Bydgoszcz Style

Walentynkowy „Romans w bibliotece”

Walentynki tuż tuż. Dlatego może warto wybrać się z drugą połową, albo z grupą przyjaciół na „Romans w bibliotece”. Będzie romantycznie i z humorem. A do tego kameralnie, bo spektakl wystawiany będzie w Walentynki w Sali Malinowej Hotelu „Pod Orłem”.

Sztuka gwarantuje ponad godzinną rozrywkę łączącą dobrą zabawę, śmiech, piosenkę i treść. A wszystko to w aurze romantycznych historii rodem z najbardziej znanych dzieł polskiej literatury i oczywiście raczej dla dorosłych.

Walentynkowy "Romans w biblioteceW zaciszu biblioteki dwie panie bibliotekarki przeżywają ekscytujące romanse molestując wyszukane pozycje nieprzebranego księgozbioru. Niemym świadkiem tych ekscesów jest pan introligator zmuszony do permanentnego naprawiania kolejnych egzemplarzy. Jednak obiekt romantycznych uniesień zmienia się, gdy na horyzoncie pojawia się bezrobotny „intelektualista”, który z nadmiaru wolnego czasu nadrabia w bibliotece zaległości w lekturze. Od tej pory panie bibliotekarki pragną swe marzenia zrealizować empirycznie, rzecz jasna z bezrobotnym „intelektualistą”. W miłosne intrygi wplątany zostaje również, ów bogu ducha winny, biblioteczny introligator, który wzorem Dulskiego robi wszystko, aby zostać niezauważonym.

W bibliotece, choć na to nie wygląda, też potrafi wrzeć! Czy to miłość romantyczna, co musi być uczuciem tragicznym, czy może to uczucie absolutnie swobodne i radosne, które przekracza wszelkie bariery?

Piosenki do spektaklu zostały skomponowane przez Krzysztofa Zarębę do słów Jacka Pietruskiego. Organziatorem jest „Afisz” Teatr Impresaryjny.

W końcu Walentynki to najlepszy czas na romans…
„Romans w bibliotece” spektakl kabaretowy, dla dorosłych
14 lutego o godzinie 17:00
Bydgoszcz – Hotel „Pod Orłem”, Sala Malinowa.

Bilety: www.interticket.pl oraz w kasie przed spektaklem.
Cena biletów: indywidualny 28 zł / grupowy (dla grup od 9 osób) 18 zł

Więcej info: Walentynkowy "Romans w bibliotece

Materiały organizatora

Poprzedni artykuł
Następny artykuł