Wakacyjny Fit Festiwal - Bydgoszcz Style

Wakacyjny Fit Festiwal

Fit FesitwaI, miejski event na Wyspie Młyńskiej w samym centrum Bydgoszczy, już w sobotę 12 sierpnia. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu imprez „Kolacja Na Wyspie”, którego organizatorami są ReMedia oraz Tygodnik Bydgoski. Start: godzina 10:00. Będzie zdrowo i sportowo!

Fit Festiwal to event, w którym bydgoszczanie będą mieli możliwość aktywnie i w rodzinnej atmosferze spędzić sobotę. Odbędą się grupowe treninigi fitness, zumby, jogi. Ciekawie zapowiada się turniej piłki plażowej. Będą też goście specjalni:

   Karolina Gajewska – „kobieta guma”, półfinalistka 8 edycji programu Mam Talent. Artystka ujawni widzom nieprawdopodobną gibkość i plastyczność swojego ciała, pozwalając im na chwilę zapomnieć o rzeczywistości i przenieść się do innego, magicznego świata. Występ uwodzi i zachwyca, trzyma w ciągłym napięciu.

   Mateusz „Kofi” Kufel – jeden z najbardziej efektownych i najszybciej kozłujących piłkę freestylerów na świecie, dwukrotny uczestnik i półfinalista programu „Mam Talent!”;

Pokaz gotowania fit zaprezentuje Grzegorz Parczewski, szef kuchni w restauracji Villa Calvados w Bydgoszczy, prezes Stowarzyszenia Kucharzy Kujaw i Pomorza, laureat Oskara kulinarnego, zdobywca Mistrzostwa Świata BBQ oraz rekordu Guinnessa za ugotowanie największej zupy jarzynowej.

Nie zabraknie dobrej muzyki. Na scenie pojawi się młody, bydgoski raper Alien SDG, znane rockowe covery zaprezentuje zespół Momenty, a na finał zagra grupa Roan, uczestnik tegorocznego Przystanku Woodstock.

Bydgoszczanie będą też mogli zapoznać się z ofertą firm, które pojawią się w ramach eventu, to m.in.: Jubiler Domino, Biuro Podróży Alfa Mar, fitness klub Bella Line Wellness, klinika Skin-Med, Szkoła Pole Dance Flow Dance Studio, salon kosmetyczny SIS J&K, Focus Hotel, Outlet Center – pierwsze centrum outletowego w województwie kujawsko–pomorskim.

Wakacyjny Fit Festiwal

Podczas pobytu na Wyspie Młyńskiej w tym dniu nie będziecie musieli się obawiać, że wasze pociechy nie będą miały co robić. Wszystko dzięki Sali Zabaw MagicFun, która do dyspozycji dzieci zaaranżuje przestrzeń 270m2, na której znajdzie się wiele różnorodnych atrakcji, które z pewnością trafią w upodobania każdego dziecka w wywołają uśmiech na twarzy. Dostepne będzie boisko dmuchane 3 na 6 metrów, gdzie dzieci będą mogły pograć w piłkę oraz poćwiczyć pod okiem trenera Socatots. Warsztaty gotowania dla dzieci przygotuje Restauracja Ugotowany.

Zapowadamy też licytację wyjątkowego roweru ufundowanego przez Goody Cycles, markę customowych rowerów. Cała kwota z licytacji przekazana zostanie Fundacji Bezpieczny Świat.

Festiwal zakończy kino pod chmurką filmem „Diabeł ubiera się u Prady”.

Kolejnym eventem będzie „Zakończenie wakacji. Powrót do szkoły„, który odbędzie 2 września, także na Wyspie Młyńskiej.

Paula Jabłońska
Materiały organizatora

Poprzedni artykuł
Następny artykuł