W drogę z "Paszportem Turystycznym" - Bydgoszcz Style

W drogę z „Paszportem Turystycznym”

Ruszamy w podróż po Kujawsko-Pomorskich „Konstelacjach dobrych miejsc”! Paszporty Turystyczne dotarły już do regionalnych punktów Informacji Turystycznej. Specjalnie na tę okazję telewizyjni prezenterzy pogody zapowiedzieli, że lato jednak będzie…

   Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna zaprasza do paszportowego konkursu pieczątkowego. Do każdego Paszportu Turystycznego dołączona jest karta konkursowa, na której należy zbierać pieczątki z odwiedzanych miejsc, polecanych w tegorocznej kampanii. Czeka wiele nagród, w tym atrakcyjne pobyty dla kolekcjonerów pieczątek z rekomendowanych miejsc. Jak co roku są to vouchery pobytowe, koszulki i torby “Konstelacji”, regionalne upominki.

plakat-paszport 2017_1

   Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna zachęca do podróżowania do dobrych miejsc w regionie. Dobrych na wypoczynek i na zwiedzanie, pływanie kajakiem i jazdę rowerem, na letnie wędrówki i kulinarne odkrycia. Dobrych na wakacyjną przygodę, którą można rozpocząć w popularnym kurorcie, zabytkowym centrum miasta, na gwarnym bulwarze. Warto przy tym odkrywać z paszportem pobliskie zakaMARKI, łączyć je w ciekawe trasy i tworzyć własne “Konstelacje dobrych miejsc”. Miejsca, które zaskoczą  swoją opowieścią, urzekną krajobrazem, zainspirują wyjątkową atmosferą. Od ciebie zależy ile czasu i uwagi im poświęcisz, ile zachowasz wrażeń i słonecznych wspomnień. A z tegorocznym paszportem organizatorzy przedłużają sezon turystyczny i już dziś zapraszają na wrześniowe wycieczek po regionie.

Szczegóły na

logo_2

Paula Jabłońska
Materiały: K-POT

Poprzedni artykuł
Następny artykuł