Targi Ślubne w Bydgoszczy - Bydgoszcz Style

Targi Ślubne w Bydgoszczy

Już 15 października poznamy najnowsze trendy i oferty ślubne. Dla przyszłych małżonków to także okazja do podpatrzenia pomysłów na własny ślub i wesele. Pojawi się gość specjalny, a każdy z odwiedzających ma szansę wygrać cenne nagrody. Targom patronuje Bydgoszczstyle.pl

VI Targi Ślubne w Bydgoszczy

Targi Ślubne odbędą się, jak zawsze w eleganckich wnętrzach Opery Nova w Bydgoszczy. Zaprezentowane będą usługi, produkty oraz nowoczesne rozwiązania i ciekawostki, a więc wszystko to, co jest potrzebne do zorganizowania jednego z najważniejszych dni w życiu jakim jest ślub i wesele. Wśród wystawców będą m.in. restauracje, hotele, salony sukien ślubnych, salony mody męskiej, salony jubilerskie, firmy z branży foto-video, cukiernie, barmani, szkoły tańca, przedstawicieli producentów alkoholu, firmy dekoracyjne, z zaproszeniami ślubnymi, fryzjerzy, salony kosmetyczne, wizażu, animacje dla dzieci, atrakcje specjalne, w tym efekty pirotechniczne. Zaprezentowane też będą efektowne auta do ślubu.

Gościem specjalnym szóstej edycji Targów Ślubnych będzie Jan Kliment. Popularny tancerz polubił spotkania z narzeczonymi, dlatego ponownie odwiedzi Targi Ślubne w Bydgoszczy.

Podczas targów będzie dużo nowości u wystawców, jak i na scenie. Pokazy, prezentacje, panele eksperckie. Na odwiedzających czeka mnóstwo nagród oraz liczne upominki ufundowane przez wystawców.

 Targi Ślubne. 15.10.2016. Bydgoszcz, Opera Nova, w godz. 10:00 – 16:00.

Cena biletu 10 zł.

Targi Slubne plakat B2 Bydgoszcz_1

Materiały organizatora

Poprzedni artykuł
Następny artykuł