Travel and Taste 2017 - Bydgoszcz Style

Travel and Taste 2017

Wyjątkowe targi turystyczne w Bydgoszczy. Przygotuj się do sezonu 2017. Inspirujące miejsca, smaki regionów, podróże małe i duże. „Travel and Taste”: 7-9 kwietnia w Hali Łuczniczka.

   „Travel and Taste” to międzynarodowe przedsięwzięcie organizowane przez Bydgoską Lokalną Organizacją Turystyczną „ByLOT” oraz Klaster Turystyczny Obszaru BIT. Wydarzenie współfinansowane przez Miasto Bydgoszcz. Krajem partnerskim Targów jest Ukraina.

Targi to okazja do poznania atrakcji i bogatych możliwości województwa kujawsko-pomorskiego oraz innych regionów Polski i Europy. To także okazja do prezentacji oferty organizacji turystycznych, biur podróży, lokalnych producentów.

   Impreza podzielona będzie na trzy bloki tematyczne – tak, aby każdy z odwiedzających mógł doświadczyć różnych elementów turystyki – podróży, kulinariów oraz przygody ze smakami wina. Będzie to okazja do poszerzenia oferty o nowe kierunki i produkty. Kilkudziesięciu wystawców przygotuje propozycje wyjazdów, hoteli, atrakcji turystycznych, przejazdów.

Organizatorzy zdają sobie sprawę, że w dzisiejszej turystyce ważne jest nie tylko poznawanie i odkrywanie zabytków. Coraz większą rolę odgrywają kulinaria. Turyści poznają miejsca poprzez kulturę, lokalne smaki, czy wina produkowane z pasją. Dlatego na Targach będzie możliwość poznania tych miejsc, producentów wina, którzy prócz produkcji wina świadczą usługi noclegowe – tak, aby cała oferta była spójna i ciekawa.

Godziny otwarcia Tragów:
7 kwietnia (piątek) 11:00-18:00
8 kwietnia (sobota) 10:00-17:00
9 kwietnia (niedziela) 10:00-16:00

Wstęp na Targi jest bezpłatny.

Dla dzieci przewidziano atrakcje w postaci pirackiej wyspy utworzonej z dmuchańców oraz niespodzianki, które przygotowali ModraSova i Centrum Nowoczesności „Młyn Wiedzy”.

W sobotę swoje oferty zaprezentują Żywe Muzeum Piernika oraz Dom Legend i Bunkier Wisła.

Więcej informacji na

Travel and Taste 2017

Materiały organizatora

Poprzedni artykuł
Następny artykuł