TARGI GRYF-BUD 2017 - Bydgoszcz Style

TARGI GRYF-BUD 2017

1-2 kwietnia w Bydgoskim Centrum Targowo–Wystawienniczym odbędą się Targi Budownictwa, Instalacji i Wyposażenia Wnętrz. Będzie to już kolejna edycja targów budownictwa, bezpieczeństwa i higieny pracy w budownictwie, Twój Ogród oraz odnawialnych źródeł energii.

TARGI GRYF-BUD 2017

Wystawcy zaprezentują swoją ofertę w Bydgoskim Centrum Targowo–Wystawienniczym, które jest jednym z najbardziej nowoczesnych takich obiektów tego typu w północnej części Polski. Równolegle z GRYF-BUDem odbędą się Targi Energii Odnawialnej TEO, Targi Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Budownictwie BHP-BUD oraz Targi Twój Ogród.

W ubiegłych latach nowatorska forma targów łącząca wykonawcze firmy budowlane ze specjalistycznymi firmami branży BHP spotkała się z dużym zainteresowaniem i uznaniem wystawców, zaproszonych gości i odwiedzających.

Targi odbędą się w pierwszy weekend kwietnia, w godzinach od 10:00 do 17:00 (w niedzielę do 16:00).  W programie Targów przewidziane są min: budowa domu „na żywo”, pokazy mistrzów dekarstwa, pokazy rusztowań, pokazy ratownictwa, Grand Prix Targów, strefy porad branżowych, konkursy z nagrodami. Prowadzącym Targi będzie Dominik Strzelec, znany z programu „Usterka” i „Odlotowy Ogród”.

W trakcie Targów będą również organizowane konferencje, na których głos będą zabierali wykwalifikowani w swych dziedzinach prelegenci.

 Targi GRYF-BUD to od lat jedna z największych branżowych imprez w Polsce północnej i środkowej. Targi będą po raz kolejny ważnym forum do wymiany informacji i ofert towarowych, promującym rozwiązania, które sprawnie za rozsądną cenę pozwolą zbudować dom marzeń – śliczny, funkcjonalny i energooszczędny. Towarzyszyć im będzie tematyka  Targi te od lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród specjalistów i handlowców z branży, ale równie chętnie odwiedzają je prywatni inwestorzy, którzy dopiero rozpoczynają proces budowlany.

Więcej informacji na:

TARGI GRYF-BUD 2017

Materiały prasowe organizatora
Foto: BCTW

Poprzedni artykuł
Następny artykuł