Szukasz wymarzonego mieszkania – przyjdź na Targi Mieszkaniowe - Bydgoszcz Style

Szukasz wymarzonego mieszkania – przyjdź na Targi Mieszkaniowe

W dniach 12 i 13 marca 2016 w bydgoskiej Artego Arenie odbędą się
15. Targi Mieszkaniowe – wiosna 2016. Będzie to pierwsza w tym roku prezentacja oferty bydgoskiego rynku nieruchomości skierowana do wszystkich poszukujących swojego wymarzonego mieszkania lub domu.

Szukasz wymarzonego mieszkania  – przyjdź na Targi Mieszkaniowe

Podczas targów na odwiedzających czekają deweloperzy prezentujący nowe, gotowe i planowane inwestycje mieszkaniowe oraz przedstawiciele biur nieruchomości wystawiający ciekawe oferty mieszkań z rynku pierwotnego i wtórnego, a także oferty banków, urządzeń, wyposażenia i usług. Nie zabraknie również stoiska Urzędu Miasta Bydgoszczy, gdzie zainteresowanych przyjmą przedstawiciele wydziałów mienia i geodezji oraz administracji budowlanej. Wszystkich gości targowych w podjęciu właściwej decyzji oraz załatwieniu formalności wspierać będą również eksperci nieruchomości i finansów, a w punkcie porad dodatkowo radca prawny oraz rzeczoznawcy majątkowi. Dla odwiedzających targi w sobotę i w niedzielę przygotowano specjalne rabaty i oferty promocyjne.

Szukasz wymarzonego mieszkania  – przyjdź na Targi MieszkanioweTargi Mieszkaniowe są jedynym handlowym wydarzeniem skupiającym ofert nieruchomości z terenu Bydgoszczy i okolic. To niezastąpiona okazja, aby w jednym miejscu i czasie uzyskać dostęp do tak szerokiej, aktualnej i cenowo atrakcyjnej oferty zakupu mieszkania i domu, zarówno nowego jak też z rynku wtórnego. Ta impreza o ugruntowanej pozycji wśród wiodących firm bydgoskiego rynku nieruchomości oraz klientów zainteresowanych zakupem, odbywa się dwa razy w roku pod patronatem honorowym Prezydenta Bydgoszczy.

Z najbliższej wiosennej oferty targowej powinni skorzystać przede wszystkim poszukujący swojego pierwszego mieszkania, bądź chcący dokonać jego zmiany, a także planujący uzyskać dopłatę w programie Mieszkanie dla Młodych. Targi będą doskonałą okazją do zakupu mieszkania w programie MdM, który w tym roku przebiega w nowych warunkach rosnących marż kredytowych, malejącej puli środków przeznaczonych na dopłaty programu oraz podwyższonego do 15% udziału własnego w kredycie.

W ofercie wystawców obok lokali standardowych i premium, prezentowaneSzukasz wymarzonego mieszkania  – przyjdź na Targi Mieszkaniowe będą również mieszkania spełniające kryteria uzyskania dopłaty w programie MdM, a przedstawiciele banków występujących na targach poinformują o ofercie sfinansowania zakupu mieszkania, służąc również pomocą w przygotowaniu wniosków, objaśnieniu procedur oraz dokonaniu wstępnego badania zdolności kredytowej. Warto więc przyjść na wiosenne targi, aby podjąć niezbędne kroki w celu uzyskania dopłaty z programu MdM.

Obok prezentacji ofert mieszkaniowych, bankowych, wyposażenia i usług, targi mieszkaniowe spełniają również funkcje edukacyjne i są okazją do uzupełnienia wiedzy oferując interesujący program seminariów oraz bezpłatny dostęp do indywidualnych porad ekspertów. W programie wiosennych targów mieszkaniowych polecamy seminaria organizowane w sobotę 12 marca, których poradnikowy charakter przybliży zagadnienia dotyczące m.in.:
Szukasz wymarzonego mieszkania  – przyjdź na Targi Mieszkaniowe- kredytu hipotecznego,
-zasad przygotowania mieszkania do sprzedaży na rynku wtórnym,
-bezpieczeństwa zakupu mieszkania na rynku pierwotnym i wtórnym,
-procedur związanych z przygotowaniem mieszkania do wynajmu.

Targi będą także okazją do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów. W sobotę 12 marca w godzinach od 11.00 do 15.00 porady związane z tematyką mieszkaniową udzielać będą: radca prawny oraz rzeczoznawcy majątkowi z bydgoskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości.

Zapraszamy na wiosenne Targi Mieszkaniowe 12 i 13 marca, w godzinach 10.00 -17.00 do bydgoskiej Artego Areny przy ul. Toruńskiej 59 – wstęp na targi jest bezpłatny.
Na miejscu kolportowany będzie darmowy informator zawierający opisy, ceny oraz mapę inwestycji mieszkaniowych oferowanych na targach.

Szczegóły na www.sawo.pllogo_01_2

Program SEMINARIÓW - sala seminaryjna na terenie targów – box nr 24:

Sobota – 12 marca 2016

godz. 11.00
Najczęściej popełniane błędy przy zaciąganiu kredytu hipotecznego - Łukasz Zalewski, Murator Finanse.

godz. 12.00
Przygotowanie mieszkania do sprzedaży - dokumenty, techniki home stagingu, współpraca z pośrednikiem w obrocie nieruchomości.

godz. 13.00
Jak bezpiecznie kupić mieszkanie na rynku pierwotnym i wtórnym - poradnik dla kupujących o czym trzeba pamiętać, by ten cel osiągnąć.

godz. 14.00
Mieszkanie wynajmę - jak się do tego przygotować: najem okazjonalny, najem krótkoterminowy, zabezpieczenia w umowie, weryfikacja najemcy, remont i wyposażenie, współpraca z biurem.

Wykłady prowadzi – Sabina Libera, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja nr 20122), prezes bydgoskiej delegatury Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami, dyrektor biura nieruchomości w Bydgoszczy, czynny zawodowo pośrednik.

DYŻUR EKSPERTA – sobota – 12 marca 2016 w godz. 11.00 – 15.00 – stoisko porad radca prawny Joanna Siluk oraz rzeczoznawcy majątkowi – Bydgoskiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości.

Materiały organizatora

Poprzedni artykuł
Następny artykuł