Szukasz pięknego mieszkania i domu - przyjdź na Targi Mieszkaniowe! - Bydgoszcz Style

Szukasz pięknego mieszkania i domu – przyjdź na Targi Mieszkaniowe!

W dniach 18 i 19 marca w bydgoskiej Artego Arenie odbędą się  17. Targi Mieszkaniowe – wiosna 2017.  Będzie to pierwsza w tym roku prezentacja  oferty bydgoskiego rynku nieruchomości skierowana do osób poszukujących mieszkań i domów. Tradycyjnie z okazji targów wielu wystawców przygotowuje specjalne oferty i promocje dla nowych klientów.

Na targach wystąpią deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe i pośrednicy nieruchomości z ofertą nowych, gotowych i planowanych inwestycji mieszkaniowych oraz nieruchomości z rynku wtórnego, a także firmy oferujące budowę domów jednorodzinnych. Nie zabraknie  również ofert kredytów bankowych i instytucji finansowych oraz ofert urządzenia wnętrz i wyposażenia kuchni oraz usług projektowania. Wśród wystawców obecni będą też  przedstawiciele Urzędu Miasta Bydgoszczy z wydziałów mienia i geodezji oraz administracji budowlanej. Gości odwiedzających targi w podjęciu decyzji i załatwieniu formalności wspomagać będą eksperci nieruchomości i finansów, a w punkcie porad dodatkowo radca prawny, rzeczoznawcy majątkowi i architekci.

Szukasz pięknego mieszkania i domu - przyjdź na Targi Mieszkaniowe!

Targi Mieszkaniowe są jedynym wydarzeniem handlowym skupiającym oferty nieruchomości z Bydgoszczy i okolic stwarzając niezastąpioną okazję do poznania w jednym miejscu i czasie szerokiej i cenowo atrakcyjnej oferty zakupu mieszkania lub domu. Impreza o ugruntowanej pozycji na bydgoskim rynku nieruchomości odbywa się pod patronatem honorowym  Prezydenta Bydgoszczy.

 Do odwiedzenia targów organizatorzy zapraszają zarówno poszukujących swojego pierwszego mieszkania i domu, jak również planujących jego zamianę lub nabycie nieruchomości w celach inwestycyjnych. W ofercie wystawców obok lokali standardowych i typu premium, znajdą się  również mieszkania spełniające kryteria programu MdM.  Przedstawiciele banków i firm finansowych występujących na targach poinformują zainteresowanych o ofercie sfinansowania zakupu mieszkania lub domu,  służąc również pomocą w przygotowaniu wniosków, objaśnieniu procedur oraz dokonaniu wstępnego badania zdolności kredytowej.

Obok prezentacji ofert mieszkaniowych, kredytowych, wyposażenia i usług, targi oferują również interesujący program seminariów, których poradnikowy charakter przybliży wiele interesujących zagadnień z tej dziedziny m.in.:

– zaciągania kredytu hipotecznego, – zakupu nieruchomości w celach inwestycyjnych,
– przygotowania mieszkania do sprzedaży, – formach i różnicach wynajmu mieszkań, – procedur przy zakupie mieszkania.

Szukasz pięknego mieszkania i domu - przyjdź na Targi Mieszkaniowe!

Targi to również okazja do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów w zakresie spraw związanych z tematyką mieszkaniową. W sobotę 18.03. w godzinach 11.00 – 15.00 porady udzielać będą: radca prawny Joanna Siluk oraz rzeczoznawcy majątkowi z bydgoskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości. Z kolei w niedzielę 19.03. w godzinach 11.00 – 15.00, dyżurować będą architekci Studia Architektury arch. Zbigniewa Rąbalskiego.

 Wiosenne Targi Mieszkaniowe. Bydgoszcz, Artego Arena przy ul. Toruńskiej 59. 18 i 19 marca w godz. 10.00 – 17.00 - wstęp na targi jest bezpłatny. Na miejscu kolportowany będzie darmowy informator zawierający opisy, ceny oraz mapę inwestycji mieszkaniowych oferowanych na targach.

Szczegółowy program i informacje dostępne są na stronie:

Szukasz pięknego mieszkania i domu - przyjdź na Targi Mieszkaniowe!

Targi Mieszkaniowe – wiosna 2017

- Bydgoszcz, Hala Artego Arena

________________________________________________________

Program SEMINARIÓW – stoisko nr 24

Sobota – 18 marca 2017

godz. 11.00

Kredyt hipoteczny krok po kroku.
– Łukasz Zalewski, Murator FINANSE Warszawa.

godz. 12.00

Zakup nieruchomości w celach inwestycyjnych
– Rafał Burdziński, doradca ds. nieruchomości Home Broker.

Niedziela – 19 marca 2017

godz. 11.00

Najczęściej popełniane błędy przy zaciąganiu kredytu hipotecznego
– Łukasz Zalewski, Murator FINANSE Warszawa.

godz. 12.00

Jak zaczarować nieruchomość i korzystnie ją sprzedać lub wynająć

godz. 13.00

Wynajem mieszkania: najem okazjonalny, krótkoterminowy, podnajem – jak zrobić to korzystnie i bezpiecznie

godz. 14.00

Zakup własnego mieszkania – trudna decyzja, skomplikowana procedura? Zaufaj specjalistom.
–  Sabina Libera, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja  nr 20122), prezes bydgoskiej delegatury  Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami, dyrektor biura nieruchomości w Bydgoszczy.

DYŻUR EKSPERTÓW - stoisko nr 30

Sobota – 18 marca 2017 w godz. 11.00 – 15.00 :

Radca prawny – Joanna Siluk  oraz  rzeczoznawcy majątkowi – Bydgoskiego Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości

Niedziela – 19 marca 2017 w godz. 11.00 – 15.00 :

Architekci – Studio Architektury arch. Zbigniew Rąbalski

Materiały organizatora

Poprzedni artykuł
Następny artykuł