Szukasz pięknego mieszkania i domu – przyjdź na Targi Mieszkaniowe - Bydgoszcz Style

Szukasz pięknego mieszkania i domu – przyjdź na Targi Mieszkaniowe

W dniach 15 i 16 października 2016 w bydgoskiej Artego Arenie odbędą się 16 Targi Mieszkaniowe – jesień 2016. Będzie to druga w tym roku prezentacja oferty bydgoskiego rynku nieruchomości skierowana do osób poszukujących swojego wymarzonego mieszkania lub domu.

Szukasz pięknego mieszkania i domu – przyjdź na Targi Mieszkaniowe

Podczas targów na odwiedzających oczekują deweloperzy i spółdzielnie
mieszkaniowe z ofertą nowych, gotowych i planowanych inwestycji mieszkaniowych oraz biura nieruchomości wystawiające oferty rynku wtórnego, a także firmy proponujące budowę domów jednorodzinnych. Ponadto zaprezentują się również banki z ofertą kredytów oraz firmy oferujące urządzenia i wyposażenie kuchni,łazienek i wnętrz. Wśród wystawców obecni będą również przedstawiciele wydziałów mienia i geodezji oraz administracji budowlanej Urzędu Miasta Bydgoszczy, a także swoją ofertę przedstawi Agencja Mienia Wojskowego.
Odwiedzających targi w podjęciu właściwej decyzji oraz załatwieniu formalności wspierać będą eksperci nieruchomości i finansów, a w punkcie porad dodatkowo radca prawny oraz rzeczoznawcy majątkowi i architekci. Tradycyjnie już z okazji targów wielu wystawców przygotowuje dla nowych klientów oferty specjalne i promocje.

Targi Mieszkaniowe są jedynym takim wydarzeniem handlowym skupiającym oferty nieruchomości z Bydgoszczy i okolic. Targi stanowią więc niezastąpioną okazję, aby w jednym miejscu i czasie uzyskać dostęp do szerokiej, aktualnej i cenowo atrakcyjnej oferty zakupu mieszkania lub domu. Impreza ma już ugruntowaną pozycję wśród wiodących firm na bydgoskim rynku nieruchomości oraz wśród klientów zainteresowanych zakupem i od wielu lat odbywa się pod patronatem honorowym Prezydenta Bydgoszczy.

Szukasz pięknego mieszkania i domu – przyjdź na Targi Mieszkaniowe

Z najbliższej jesiennej oferty targowej powinni skorzystać zarówno poszukujący swojego pierwszego mieszkania i domu, jak też planujący jego zamianę.W ofercie wystawców obok lokali standardowych i premium, prezentowane będą również mieszkania spełniające kryteria uzyskania dopłaty w programie MdM, który w tym roku przebiega w nowych warunkach rosnących marż kredytowych, malejącej puli środków przeznaczonych na dopłaty programu oraz podwyższonego do 15% udziału własnego w kredycie.

Przedstawiciele banków i firm występujących na targach poinformują zainteresowanych o ofercie sfinansowania zakupu mieszkania lub domu, służąc również pomocą w przygotowaniu wniosków, objaśnieniu procedur oraz dokonaniu wstępnego badania zdolności kredytowej. Warto więc przyjść na targi, aby podjąć niezbędne kroki dla uzyskania kredytu hipotecznego, czy skorzystania z dopłaty programu MdM.

Szukasz pięknego mieszkania i domu – przyjdź na Targi Mieszkaniowe

Obok prezentacji ofert mieszkaniowych, bankowych, wyposażenia i usług, targi mieszkaniowe spełniają również funkcje edukacyjne i są okazją do uzupełnienia wiedzy oferując interesujący program seminariów oraz bezpłatne, indywidualne porady ekspertów. W programie jesiennych targów mieszkaniowych polecamy seminaria organizowane w sobotę 15.10. i w niedzielę 16.10., których poradnikowy charakter przybliży wiele interesujących zagadnień dotyczących:
– zaciągania kredytu hipotecznego,
– przygotowania mieszkania do sprzedaży,
– korzyści ze współpracy z agentem na wyłączność
– mody czy konieczności na home staging,
– okazjonalnego wynajmu mieszkań,
– kryteriów wyboru mieszkania oraz wyszukania nieruchomości doskonałej.

Targi będą też okazją do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów. W sobotę 15.10. w godzinach od 11:00 do 15:00 porady związane z tematyką mieszkaniową udzielać będą: radca prawny Joanna Siluk oraz rzeczoznawcy majątkowi z bydgoskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości. Z kolei w niedzielę 16.10 w godzinach od 11:00 do 15:00, dyżurować będą architekci Studia Architektury arch. Zbigniewa Rąbalskiego.

Zapraszamy na jesienne Targi Mieszkaniowe w weekend 15 i 16 października, w godz. od 10.00 do 17.00 do bydgoskiej Artego Areny przy ul. Toruńskiej 59 – wstęp na targi jest bezpłatny. Na miejscu kolportowany będzie darmowy informator zawierający opisy, ceny oraz mapę inwestycji mieszkaniowych oferowanych na targach.

Więcej szczegółów i program dostępne na:

Szukasz pięknego mieszkania i domu – przyjdź na Targi Mieszkaniowe

___________________________________________________

PROGRAM SEMINARIÓW- sala nr 24 na terenie targów
Sobota – 15 października 2016

godz. 11.00
Kredyt hipoteczny krok po kroku.
– Łukasz Zalewski, Murator FINANSE Warszawa.

godz. 12.00
Wybór mieszkania – na co zwrócić uwagę *

godz. 13.00
Najem okazjonalny – czy warto zawrzeć taką umowę *

godz. 14.00
Przygotowanie mieszkania do sprzedaży *

Niedziela – 16 października 2016

godz. 11.00
Najczęściej popełniane błędy przy zaciąganiu kredytu hipotecznego
– Łukasz Zalewski, Murator FINANSE Warszawa.

godz. 12.00
Home Staging – moda czy konieczność *

godz. 13.00
Agent wyłącznie twojej nieruchomości – dlaczego warto współpracować tylko z jednym biurem *

godz. 14.00
Jak znaleźć nieruchomość doskonałą *

* Wykłady prowadzi – Sabina Libera, licencjonowany pośrednik w obrocie
nieruchomościami (licencja nr 20122), prezes bydgoskiej delegatury Krajowej
Izby Gospodarki Nieruchomościami, dyrektor biura nieruchomości w Bydgoszczy.

DYŻUR EKSPERTÓW- stoisko nr 67

Sobota – 15 października 2016 w godz. 11.00 – 15.00 :
Radca prawny – Joanna Siluk oraz rzeczoznawcy majątkowi – Bydgoskiego
Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości

Niedziela – 16 października 2016 w godz. 11.00 – 15.00 :
Architekci – Studio Architektury arch. Zbigniew Rąbalski

Materiały organizatora

Poprzedni artykuł
Następny artykuł