Sylwia Lipka. Koncert w Bydgoszczy. - Bydgoszcz Style

Sylwia Lipka. Koncert w Bydgoszczy.

Sylwia Lipka wyrusza ponownie w trasę koncertową – tym razem promuje swój najnowszy album „Na Fali”. Koncert w Bydgoszczy już 3 grudnia w klubie Estrada.

Sylwia Lipka to młoda piosenkarka, youtuberka oraz prezenerka telewizyjna Disney Channel Polska. Miała okazję prowadzić własny program „I Love Violetta”, czy reprezentować stację w Wielkiej Brytanii oraz USA, gdzie prowadziła relację z czerwonego dywanu „Radio Disney Music Awards”. Od półtora roku publikuje również vlogi, które cieszą się sporą popularnością – jej kanał subskrybuje ponad 115 tysięcy osób, a łączna liczba wyświetleń przekracza 8,5 miliona.

Sylwia Lipka. Koncert w Bydgoszczy.

W sierpniu 2015 roku Sylwia wzięła udział w konkursie Young Sing Stars, dzięki któremu została artystką My Music i dołączyła do projektu Young Stars, który jest najpopularniejszym projektem promującym muzykę nastolatków w Polsce. W tym samym roku Sylwia zadebiutowała pierwszym singlem “Masz To Coś”, który trafił do mediów wraz z teledyskiem. Kolejne single „Zapomnieć chcę” oraz „Zobacz” zyskały status złotych płyt. 1 lipca 2016 ukazała się debiutancka płyta wokalistki pt. “Szklany Sen”, która po pierwszym tygodniu sprzedaży uplasowała się na 2 miejsciu OLiS (Oficjalnej Listy Sprzedaży Płyt wg. ZPAV). Kolejne miesiące to trasa koncertowa, udział w projekcie Young Stars i przygotowania do wydania drugiej płyty.

Sylwia Lipka. Koncert w Bydgoszczy.

W tym roku Sylwia Lipka była jurorką podczas polskich preselekcji do “Eurowizji Junior”, zdobyła też wyróznienie Young Stars Awards 2017 dla Artystki Roku.

20 października ukazała się druga płyta Sylwii pt. „Fala/Wave„, tym razem wydanie jest dwupłytowe i w dwóch wersjach językowych. Sylwia nagrała 10 utworów i każdy z nich można usłyszeć zarówno w języku polskim jak i angielskim. Pierwszym singlem promującym nowy album był utwór “Uskrzydlasz Mnie” oraz jego angielska wersja “Fly To Sky”. Utwory powstały w trakcie poprzedniej trasy koncertowej i w wolnych chwilach, a miejsca były zupełnie przypadkowe – tramwaj, plaża, pociąg.

Sylwia Lipka. Koncert w Bydgoszczy.

- „Dlaczego “Fala”? Woda jest moją słabością, ponieważ nie potrafię pływać i topiłam się w morzu, kiedy byłam małą dziewczynką. Do dzisiaj bardzo boję się wody i ten album jest moim spójnikiem z morzem, który mimo złych doświadczeń jest moim ulubionym miejscem na świecie. W każdej piosence zawarłam przynajmniej jedno słowo kojarzące się z wodą, łzami, oceanem, morzem czy rzeką” – mówi Sylwia Lipka

SYLWIA LIPKA

Bydgoszcz – Estrada Stage Bar.

3.12.2017. Meet & Greet: godz. 16:00. Koncert: 17:30.

Blety: od 39 zł. Dostępne na: ebilet.pl

Organizator: My Music

Patron: Radio Young Stars

SOCIAL MEDIA:

Facebook: www.facebook.com/sylwia.lipka.music

Grupa: Ananasy Sylwii

Instagram: www.instagram.com/sylwialipka_music

Snapchat: sylwialipka

Musical.ly @sylwialipka

YouTube: https://www.youtube.com/user/SitQa

Materiały prasowe, foto: My Music

Opracowanie: Paula Jabłońska

Poprzedni artykuł
Następny artykuł