Sukcesu można się nauczyć... - Bydgoszcz Style

Sukcesu można się nauczyć…

Niektórym ciągle coś się udaje a innym nie. Jedni mają piękną pogodę na wakacjach a inni toną w deszczu. Jednych stać na wszystko czego chcą a innym brakuje do pierwszego. Jak to zmienić?

To nie kwestia szczęścia ani czarów! To nawet nie kwestia inteligencji, umiejętności czy osobowości. Sukces może osiągnąć każdy, wystarczy tylko chcieć. Tylko albo aż. Sukcesu można się po prostu nauczyć: rozpoznać wrogów swojego sukcesu i dowiedzieć się jak ich pokonać.

Sukcesu można się nauczyć...Warsztaty poprowadzi Joanna Poziemska – POPRAWNA optymistka, która zawsze osiąga to, co chce. Czasem nawet to, co innym wydawało się zupełnie niemożliwe. Pełna pozytywnej energii, którą rozdaje nieustannie. Coach, doktorantka UKW na kierunku pedagogika, współorganizatorka Bydgoszcz z Pasją, organizatorka Geek Girls Carrots, StartUp Cafe, wolontariuszka Fundacji Edukacyjnej Rozmaici, mama 2 nastoletnich córek. Jak to wszystko jest możliwe? Swoją metodą na sukces podzieli się podczas warsztatów.

Forum Wyjątkowości to comiesięczne spotkania dla Wyjątkowych Ludzi: aktywnych, działających społecznie, przedsiębiorczych. Dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać, iść do przodu. Ale także dla szukających swojego miejsca, pomysłu na siebie.  Można tu poznać ciekawych ludzi, nawiązać współpracę, zainspirować się i wiele nauczyć.

Warsztaty, których organizatorem jest Fundacja Edukacyjna Rozmaici, odbędą się 05.05.2016 o godz. 18.00, tradycyjnie w gościnnych  klimatycznych wnętrzach ECD Consilis (wjazd od ul. Pomorskiej 86a, budynek B).

Aby zapisać się na wydarzenie można  pobrać bilet ze strony  17forum.evenea.pl. Opłata, w ramach której każdemu uczestnikowi przysługuje kawa/herbata i przekąska, wynosi 10 zł.

Aktualności

Sukcesu można się nauczyć...

Anna Trybuszewska
Materiały organizatora

Poprzedni artykuł
Następny artykuł