Sukces na starcie. Młode marki pokazują jak można osiągać sukces. - Bydgoszcz Style

Sukces na starcie. Młode marki pokazują jak można osiągać sukces.

Pomarzyć dobra rzecz, ale realizować marzenia… To już wyzwanie. Są jednak tacy, którzy chwycili byka za rogi i mimo młodego wieku mogą się już pochwalić niezłymi osiągnięciami. Można uczyć się od nich jak to zrobić, można  się ich przykładem inspirować.

Sukces na starcie. Młode marki pokazują jak można osiągać sukces.

W każdy drugi wtorek miesiąca o godz. 18:00 spotykają się młodzi przedsiębiorcy. Młodzi duchem, niekoniecznie wiekiem. Wymieniają się doświadczeniami, pomysłami, budują relacje. „Zamieniają kubek kawy na kontakt ciekawy!”

Podczas grudniowego StartUp Cafe trzy marki opowiedzą o swoich sukcesach, przygodach biznesowych i marzeniach. SocialRoom zajmuje się kreowaniem wizerunku marki w social media, Marzena Cholerzyńska jako coach pomaga w stawaniu się najlepszą wersją siebie – najpiękniejszym diamentem, SuccessMind ułatwia uzyskiwać lepsze wyniki dzięki wiedzy o własnych działaniach.

W trakcie każdego spotkania jest okazja do poznania nowych, ciekawych ludzi, nawiązania kontaktów, zainteresowania innych swoimi pomysłami, zdobycia unikatowej wiedzy, przyłączenia się do inspirujących projektów.

Kiedy: 8.12.2015 o godz. 18.00.

Gdzie: w klimatycznych, pofabrycznych wnętrzach należących do ECD Consilis. Bydgoszcz, ul. Kościuszki 27B/8 – wjazd od ul Pomorskiej 86a.

Wstęp wolny, wystarczy pobrać bilet: www.suc8.evenea.pl

Aktualności: logo_do artykułu_link_1

Natalia Hałas. ECD Consilis
Foto: pixabay.com

Poprzedni artykuł
Następny artykuł