Stalownia Pub & Dance - Bydgoszcz Style

Stalownia Pub & Dance

Oryginalny design w metalu, stali, żelazie. Dwie sale: barowa i taneczna. Zróżnicowana muzyka dostosowana do kategorii wiekowych. Tak prezentuje się nowy klub klub w centrum Bydgoszczy, tuż przy Wyspie Młyńskiej.

   Stalownia Pub & Dance to lokal po starym Kredensie, mieści się przy Wełnianym Rynku 8. - Różni się zdecydowanie, diametralnie o 180 stopni od swojego poprzednika. Wystrojem, muzyką, barem – mówi kierownik baru. - Zapewniam, że każdy kto nas odwiedzi będzie tym miejscem oczarowany. To coś nowego, świeżego, niepowtarzalnego.
Stalownia Pub & Dance

To lokal bezpieczny, przestronny, wyposażony w efektowny bar. Obsługują go profesjonaliści w sztuce barmańskiej, tzw. mixologii. - Ze swojej strony, kierownika baru, mogę zagwarantować najlepszą jakość, najwyższy standard za bardzo przystępną cenę, najlepszych cocktaili w Bydgoszczy. Nasi barmani są profesjonalistami w swoich fachu. Preferujemy indywidualne podejście do gości, jak i zarówno dysponujemy bogatą kartą menu drinków i pozycji alkoholi. Proponujemy cocktaile na świeżych owocach alkoholowe i bezalkoholowe, a karta opiera się na drinkach klasycznych oraz autorskich pozycjach. Serwujemy je z pięknymi dekoracjami owocowymi, tzw. garnierami.

Ekipa Stalowni Pub & Dance stworzyła coś niebanalnego ze wspomnianymi elementami huty. Niemniej wystrój lokalu wzbogaca się o nowe elementy. – Właśnie  dodaliśmy klimaty muzyczne i filmowe - kontynuuje kierownik baru. - Miłośnicy klasycznych pozycji filmowych i koncertowych będą mogli usiąść w lokalu w takim klimacie ze znajomymi. Szczegółów nie zdradzę. Warto przyjść i sprawdzić…

Stalownia Pub & Dance

Stalownia Pub & Dance, to także parkiet, na którym miłośnicy klubowych klimatów mogą również potańczyć:

czwartki – to cykliczne imprezy adresowane przede wszystkim do studentów. W Stalowni Czwartek Studencki to także promocyjne, studenckie ceny na barze.

Czas na weekend!
piątki i soboty – to Cocktail Muzyczny ze Stalowej Płyty. DJ Tymon prezentuje remixy znanych hitów lat 80-tych, 90-tych, klimaty house oraz współczesne hity na czasie.
Lokal czynny jest od czwartku do soboty, od godziny 16:00. Imprezy taneczne startują od 21:00 do ostatniego gościa.

Stalownia Pub & Dance. Bydgoszcz, Wełniany Rynek 8, tel. 514-536-531.

baner_1

Paula Jabłońska
Materiały i foto: Stalownia Pub & Dance

Poprzedni artykuł
Następny artykuł