Sposoby na mniejsze podatki w firmie – StartUp Cafe #12 - Bydgoszcz Style

Sposoby na mniejsze podatki w firmie – StartUp Cafe #12

Podobno podatki są tak samo pewne jak śmierć. Tymczasem okazuje się, że wcale nie! Można je znacząco obniżyć, prawidłowo zarządzając swoimi finansami.

Jak obniżyć podatki i inne koszty w firmie będzie można dowiedzieć podczas StartUp Cafe #12. 12 kwietnia o godzinie 18.00. Są to cykliczne spotkania dla młodych firm i marek. Odbywają się w każdy drugi wtorek miesiąca pod hasłem „Zamień kubek kawy na kontakt ciekawy!” Można na nich nawiązać kontakty biznesowe, znaleźć współpracowników i zdobyć wiedzę.

Sposoby na mniejsze podatki w firmie – StartUp Cafe #12

Na najbliższym StartUp Cafe Paweł Jędrzejewski, Dyrektor Regionu w firmie Profit Plus, opowie o optymalizacji podatkowej. Jest sprzedawcą i doradcą, prezesem klubu Bydgoszcz Toastmasters Professionals. Kieruje się mottem „Facta,non verba” – „Czyny, nie słowa”. Cechuje go pozytywne nastawienie do życia i determinacja w dążeniu do celu. Swoją postawą i tym co mówi motywuje innych do działania. Jest realistą wierzącym w siłę marzeń.

Podczas każdego StartUp Cafe, przy aromatycznej kawie i pysznej przekąsce, można poznać ciekawych ludzi,nawiązać nowe kontakty biznesowe i nie tylko, zaprezentować swoją ofertę, a także spędzić czas w przemiłej atmosferze pełnej pozytywnej energii.

Spotkanie odbędzie się 12.04.2016 o godz. 18.00, w klimatycznych wnętrzach ECD Consilis (wjazd od ul. Pomorskiej 86a).
Aby zapisać się na wydarzenie należy pobrać bilet ze strony suc12.evenea.pl. Opłata, w ramach której każdemu uczestnikowi przysługuje kawa/herbata i przekąska, wynosi 10 zł.

Sposoby na mniejsze podatki w firmie – StartUp Cafe #12

Aktualności:
blog.consilis.pl
facebook.com/events/

Joanna Poziemska

Poprzedni artykuł
Następny artykuł