Spełnij swoje marzenie w Body Studio! - Bydgoszcz Style

Spełnij swoje marzenie w Body Studio!

Każda z nas marzy o pięknej sylwetce, jędrnej skórze pozbawionej niedoskonałości. Jednak osiągnięcie tego wymaga ciężkiej pracy, samozaparcia, motywacji i hektolitrów wylanego potu. Czy zgrabne ciało zawsze musi kojarzyć nam się z czymś nieosiągalnym? Oczywiście, że nie!  Body Studio to miejsce, w którym osiągnięcie celu staje się czymś przyjemnym.

Czym jest Body Studio?

Jest to miejsce oferujące trzy strefy: relaksu, specjalnie dla pań – beauty oraz strefę profesjonalnych urządzeń modelujących sylwetkę. Niezwykle klimatyczne i kameralne miejsce z przesympatyczną i profesjonalną obsługą. Magiczna atmosfera pozwoli w pełni się zrelaksować i odnaleźć równowagę pomiędzy ciałem, a duszą.

Spełnij swoje marzenie w Body Studio!

Co wyróżnia Body Studio?

Znajdują się tam nietuzinkowe maszyny, które nie wymagają od osoby ćwiczącej nakładu siły, ani wiedzy do wykonywanych ćwiczeń. Urządzenia dobierane są indywidualnie w zależności od wyznaczonego celu. Są to sprzęty medyczne klasy „Premium„. Korzystając z urządzeń medycznych tak wysokiej klasy, mamy gwarancję niezmiennych parametrów podczas zabiegów. W efekcie daje nam to spektakularne rezultaty, a przede wszystkim świadczy o bezpieczeństwie. Możemy wyróżnić następujące maszyny:

Limfodrenaż są to mankiety napełniane powietrzem w celu zniwelowania uczucia ”ciężkich nóg”. Urządzenie to zastępuje nam drenaż manualny, którego zadaniem jest poprawienie krążenia, redukcję cellulitu, produkcję nowych płynów limfatycznych, detoksykację organizmu. Oprócz korzyści prozdrowotnych ma działanie relaksacyjne.

Rolka z podczerwienią, masująca całe ciało wpływa na ujędrnienie skóry. Polepszenie krążenia i produkcja nowych płynów limfatycznych znacznie poprawia jakość i kondycję skóry. Stosowana systematycznie gwarantuje utratę centymetrów w obwodach.

Bieżnia w podciśnieniu służy redukcji masy ciała oraz walczy z najbardziej problemowymi partiami (brzuch, uda, pośladki). Marsz w próżni pozwala stracić cztery razy więcej kalorii, niż marsz na klasycznej bieżni.

Spełnij swoje marzenie w Body Studio!

Swan jest to orbitrek ze skrętnym eliptykiem. Dzięki takiemu rozwiązaniu modelujemy górne oraz dolne partie ciała jednocześnie. Dodatkowo wyposażony jest w lampy kolagenowe i podczerwone, które poprawiają kondycję naszej skóry.

Spełnij swoje marzenie w Body Studio!

Infrared jest sauną na podczerwień, korzystnie wpływającą na stawy, jakość skóry oraz jej kondycję. Dzięki maksymalnej temperaturze wynoszącej 60°C, łatwo jest się zaaklimatyzować, nie odczuwając trudności w oddychaniu, tak jak w przypadku innych rodzajów saun.

Schody elektryczne to maszyna imitująca schody stacjonarne. Jej zadaniem jest wyrzeźbienie mięśni łydek, ud oraz podniesienie pośladków. Dodatkowym atutem korzystania z urządzenia jest poprawa kondycji ćwiczącego.

Spełnij swoje marzenie w Body Studio!

Platforma wibrująca, jej zadaniem jest ujędrnienie całego ciała. Efektem, który uzyskujemy ćwicząc na platformie jest napięta skóra oraz poprawa postawy, a stosowana systematycznie ma korzystny wpływ na samopoczucie.

Elektrostymulacja jest urządzeniem wysyłającym impulsy elektryczne do mięśnia lub całej grupy mięśni w celu wywołania skurczu, powodując tym samym sztuczną pracę mięśni. Oprócz tego maszyna ta cieszy się powodzeniem w zwalczaniu wiotkości skóry powodując jej ujędrnienie i napięcie.

Czym jest strefa relaksu w Body Studio?
To wachlarz usług dedykowany kobietom jak i mężczyznom. Składają się na niego zabiegi wyszczuplające, ujędrniające oraz zabiegi poprawiające sprężystość skóry twarzy, szyi i dekoltu. Urządzenia wykorzystywane do zabiegów to wysokiej klasy sprzęt medyczny. Jakość tych maszyn potwierdzona jest dużą ilością certyfikatów oraz atestów medycznych. Gwarantują one utrzymanie stałych i niezmiennych parametrów w trakcie wykonywania zabiegów. Ma to znaczący wpływ na bezpieczeństwo oraz efekt pozabiegowy. Ogromne znaczenie mają również kosmetyki oraz kosmeceutyki wykorzystywane podczas zabiegów. Starannie dobrana i wyszukana linia kosmetyczna pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych efektów. Zabiegi wykonywane w Studio są bezbolesne oraz nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Spełnij swoje marzenie w Body Studio!

Strefa Beauty
Przeznaczona dla kobiet. Składająca się z bogatej gamy czynności zapewniających pielęgnację dłoni i stylizację paznokci. W Studiu wykonują przedłużanie paznokci metodą akrylową oraz żelową jak również wszelkie techniki zdobienia. Zapewniają pełen profesjonalizm. Każda klientka może liczyć na poradę oraz dobór odpowiedniej dla niej stylizacji. Pracują na markach najwyższej jakości.

Body Studio w swojej ofercie posiada również makijaże okazjonalne. Wizażystka bardzo starannie dobiera gamę kolorystyczną do klientki oraz podkreśla atuty urody. Sprawdzone i najlepsze kosmetyki gwarantują długą trwałość makijażu.

Czy warto przekonać się na własnej skórze?
Z myślą o osobach odwiedzających, Body Studio robi wszystko by zapewnić coraz to bardziej komfortowe zabiegi przynoszące spektakularne rezultaty. Personel jest na bieżąco w kwestii nowinek technologicznych oraz kosmetologicznych. Udowadniają na każdym kroku, że dbanie o własny wygląd nie musi być czymś męczącym. Wręcz przeciwnie – może być czymś przyjemnym i bezbolesnym zarówno dla ciała jak i portfela.

Body Studio
Osielsko, ul.Wiatrakowa 1
telefon: 664-902-955

Spełnij swoje marzenie w Body Studio!

Materiały prasowe
Opracowanie: Paula Jabłońska
Foto: Łukasz Błaszkowski „Tym żyje Bydgoszcz”

Poprzedni artykuł