Słodka zabawa z manufakturą słodyczy - Bydgoszcz Style

Słodka zabawa z manufakturą słodyczy

Karmelowa Kraina to manufaktura słodyczy, gdzie produkowane są cukierki oraz lizaki. To miejsce, gdzie słodycze wytwarzane są w 100% ręcznie, bez ulepszaczy, przy użyciu tylko i wyłącznie naturalnych barwników. To jedna z najmniejszych manufaktur w Polsce tworząca słodycze na podstawie receptur z XVII i XVIII wieku. Firmowy sklep w Bydgoszczy mieści się przy Długiej 31.

Słodka zabawa z manufakturą słodycz

Naszym Klientom staramy się zapewnić różnorodny asortyment oraz szeroki wachlarz smaków. Posiadamy w ciągłej ofercie cukierki karmelki oraz lizaki w 40 różnych smakach: maliny, pomarańczy, cytryny, wiśni, truskawki, jabłka, gruszki, winogrona, melona, arbuza, snickersa, karmelu, coli, sernika z malinami lub pomarańczą, piernika …

Nasza oferta:
– ręcznie robione cukierki i lizaki
– pokazy i warsztaty produkcji słodyczy
– słodycze na zamówienie
– obsługa imprez i eventów
– dystrybucja słodyczy.

Zapraszamy na degustacje i pokazy tworzenia naszych wyrobów według receptur pochodzących z XVII i XVIII wieku. Zapraszamy grupy zorganizowane, wycieczki szkolne i nie tylko do odwiedzenia naszej manufaktury. Przez cały czas objaśniamy proces produkcyjny od momentu wylania karmelu na kamienny blat, aż do momentu powstania gotowego produktu. W trakcie można spróbować swoich sił w roli cukiernika i wykonać własnego lizaka.

Urodziny

Słodka zabawa z manufakturą słodyczOrganizujesz przyjęcie, imprezę okolicznościową lub firmową i szukasz sposobu na jej uatrakcyjnienie? Zaproś nas. Przyjedziemy do ciebie z „Warsztatami tworzenia cukierków i lizaków”. W trakcie pokazu objaśniamy proces produkcji słodyczy, nadawanie smaku i kolorów, aż do momentu pakowania gotowych produktów. Wszyscy uczestnicy zabawy mogą spróbować swoich sił w roli cukiernika i wykonać własnoręcznie lizaka. To będzie niezapomniana, słodka impreza…

Słodki Bar

Słodka zabawa z manufakturą słodyczW naszym sklepie znajdziecie produkty niezbędne do przygotowania Słodkiego Bufetu, który olśni waszych gości. Ofertę tą kierujemy zarówno do par młodych przygotowujących się do ślubu, jak i do firm zainteresowanych słodkimi barami oraz do osób indywidualnych, które chcą wprowadzić swoich gości w słodki nastrój.

Bar ze słodkościami to świetny dodatek do przyjęcia. To prawdziwy hit, który robi wielką furorę na każdej uroczystości nie tylko wśród dzieci, ale także wśród dorosłych gości. Specjalnie dla Państwa możemy przygotować i przystroić słodkości w dowolnej kolorystyce tak, aby pasowała do uroczystości.

Dla firm

Słodka zabawa z manufakturą słodyczNasza oferta skierowana jest nie tylko klientów detalicznych, ale również dla firm. Klientom biznesowym proponujemy słodycze reklamowe na targi i eventy, słodkie upominki dla klientów oraz pracowników. To wszystko z wyeksponowanym logo, zapakowane dekoracyjnie ze wstążką według życzeń klienta.

Szczegóły i prezentacje polecamy na: karmelowakraina.pl
Serdecznie zapraszamy. Karmelowa Kraina. Bydgoszcz ul. Długa 31, tel. 500267107.

Ewa Chróścińska

Poprzedni artykuł
Następny artykuł