Schudnij w 3 tygodnie - Bydgoszcz Style

Schudnij w 3 tygodnie

Sylwester, bal karnawałowy, wesele – każdy znajdzie jakąś okazję, podczas które chciałby wyglądać olśniewająco. Czasu na przygotowania zazwyczaj jest niewiele. Jednak już w kilka tygodni możemy wysmuklić swoje ciało, schudnąć nawet 5 kg i zmieścić się w kreację o rozmiar mniejszą. Jak to zrobić?

Zacznijmy od tego, że głodówki i modne diety cud nie są dobrym rozwiązaniem, ponieważ mogą spowodować niedożywienie organizmu i nielubiany przez wszystkich efekt jo-jo. Po odpowiednią kurację warto więc udać się do dietetyka. Jeśli chcemy schudnąć w krótkim czasie, warto zastosować dietę oczyszczającą, która w pierwszej kolejności pomoże pozbyć się nadmiaru zatrzymanych płynów i zbędnej tkanki tłuszczowej. Suplementy diety przyspieszą ten proces, podkręcą metabolizm i pomogą osiągnąć zamierzony cel. Wystarczą 3 tygodnie kuracji, aby wysmuklić sylwetkę, oczyścić organizm i poczuć się lepiej w swoim ciele. Wypróbuj i przekonaj się sama! Schudnij w 3 tygodnie Co możesz osiągnąć w ciągu 3 tygodni kompleksowej kuracji? Tłumaczy, dietetyk Naturhouse. I tydzień - Już po pierwszym tygodniu większość naszych klientów obserwuje pozytywne zmiany w samopoczuciu – mówi dietetyk. Najczęściej jest to efektem wprowadzenia przez dietetyka dużych zmian w sposobie odżywiania, regularnych i zbilansowanych posiłków oraz  odpowiedniej ilości wypijanej wody – dodaje. - Spadek masy ciała o 1-3 kg; - Zmniejszenie opuchlizny wywołanej zatrzymaniem wody metabolicznej w organizmie; - Lepsze samopoczucie; - Zmniejszenie dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Schudnij w 3 tygodnie II tydzień Na tym etapie utrata kilogramów  powinna kształtować się na poziomie 0,5-1 kg tygodniowo. Jest to zalecane przez Światową Organizację Zdrowia tempo chudnięcia, które jest bezpieczne dla zdrowia. – Takie spadki masy ciała  gwarantują ubytek nagromadzonej tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej oraz trwałe rezultaty – przekonuje dietetyk Naturhouse.

- Spadek masy ciała o kolejne 0,5-1 kg; - Ubytek tkanki tłuszczowej lub/i wody metabolicznej w organizmie; - Wzrost energii i zdecydowana poprawa samopoczucia; - Spadek centymetrów w obwodach ciała (talia, biodra, uda).

III tydzień
Po 3 tygodniach kuracji zauważalne stają się spadki centymetrów w obwodach ciała. W zależności od problemu i zastosowanej suplementacji spadki centymetrów można zaobserwować w miejscach najbardziej problematycznych – najczęściej brzuch, uda, pośladki. Zauważamy to nie tylko dokonując pomiarów u specjalisty, ale także po ubraniach – stają się luźniejsze.

- Spadek masy ciała o kolejne 0,5-1 kg; - Szczuplejsze talia, biodra i uda. - Już czas przymierzyć ubrania w mniejszym rozmiarze? - Czujesz się lekko i możesz przetańczyć całą noc. Schudnij w 3 tygodnie Już dzisiaj umów się na konsultację z dietetykiem i rozpocznij 3-tygodniową kurację „Szczupła w 3 tygodnie”. Olśnij wszystkich zgrabną sylwetką i ciesz się doskonałym samopoczuciem. Zapraszamy do naszego Centrum Dietetycznego:

  1. Gdańska 98 Bydgoszcz tel.: 533 016 533 e-mail: bydgoszcz.gdanska@naturhouse-polska.com

Materiał powstał przy współpracy z Centrum Dietetyczne NATURHOUSE Bydgoszcz, ul. Gdańska 98

Wykorzystano materiały: www.naturhouse-polska.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł