Pyszny sierpniowy weekend z Festiwalem Smaków Food Trucków - Bydgoszcz Style

Pyszny sierpniowy weekend z Festiwalem Smaków Food Trucków

Już po raz czwarty do Bydgoszczy przyjadą mobilne restauracje z całej Polski. Goście festiwalu będą mogli spróbować pyszności z różnych stron świata, dań niecodziennych, z autorskim pomysłem, tworzonych z sercem.

Festiwal Smaków Food Trucków to wydarzenie już dobrze znane mieszkańcom Bydgoszczy. Do udziału zapraszane są najlepsze food trucki z całej Polski. Dobierane są one pod kątem różnorodności i jakości serwowanych potraw. W jednym miejscu pojawią się reprezentanci kuchni wielu krajów i kontynentów.

Pyszny sierpniowy weekend z Festiwalem Smaków Food Trucków

Wydarzenie kierowane jest do wszystkich: dużych i małych, rodzin, grup przyjaciół i każdego, kto ma ochotę na poznawanie nowych smaków. Na miejscu będzie można spróbować niecodziennych potraw, a także zrelaksować się na świeżym powietrzu, przy dobrej muzyce i wyborowym towarzystwie.

Pyszny sierpniowy weekend z Festiwalem Smaków Food Trucków

Po raz pierwszy w Bydgoszczy festiwal łączy się z imprezą Babie Lato. Wspólne świętowanie końca wakacji będzie wyjątkowo bogate w atrakcje: muzyka, gry, konkursy, pokazy i oczywiście smaczne dania z różnych stron świata. Wszystko to okraszone wyjątkowo pozytywną atmosferą.

Co? IV Festiwal Smaków Food Trucków w Bydgoszczy

Kiedy? 25 i 26 sierpnia 2018

Gdzie? Myślęcinek, Polana Różopole

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia:

Pyszny sierpniowy weekend z Festiwalem Smaków Food Trucków

O festiwalu:

Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie wydarzenie kulinarne, jeden z największych zlotów food truckowych w Polsce organizowanych od 2014 r. W festiwalu udział biorą food trucki z całej Polski. Organizatorzy dobierają wystawców pod kątem jakości oferowanych dań oraz różnorodności menu. Ideą festiwalu jest promowanie street foodu oraz jedzenia w duchu „slow”, inspirowanego kulturą i smakami różnych krajów świata.

Więcej informacji na: www.festiwalsmaku.com.pl

Materiały organizatora

Poprzedni artykuł
Następny artykuł