Postaw pierwsze kroki w modelingu z Focus Mall Bydgoszcz - Bydgoszcz Style

Postaw pierwsze kroki w modelingu z Focus Mall Bydgoszcz

Focus Mall razem z FashionTV otwiera młodym mieszkańcom Bydgoszczy i pobliskich okolic drogę do kariery modelingowej! Już 16 września w bydgoskim centrum handlowym odbędzie się casting do prestiżowego konkursu FashionTV Model Search 2017. Uczestnictwo w castingu to szansa na udział w Fashion Paris Week oraz kontrakt z międzynarodową agencją modelek i modeli RYL Model Agency.

FashionTV Model Search 2017 to już trzecia polska edycja profesjonalnego konkursu dla młodych ludzi stawiających pierwsze kroki w modelingu. Casting lokalny w Bydgoszczy odbędzie się 16 wrześniaFocus Mall. Najlepsi uczestnicy wezmą udział w ogólnopolskim finale, który odbędzie się w 30 września w Atrium Promenada w Warszawie. Laureaci polskiej edycji FashionTV Model Search 2017, oprócz wyjazdu na międzynarodowy finał imprezy, mogą spodziewać się także kontraktu z francusko-polską agencją modelek i modeli RYL Model Agency oraz udziału w Paris Fashion Week, gdzie zaprezentują kolekcje światowych projektantów.

Postaw pierwsze kroki w modelingu z Focus Mall Bydgoszcz

Międzynarodowa ekipa FashionTV poszukuje dziewcząt w wieku od 14 do 25 lat i chłopców w wieku od 17 do 25 lat. Rejestracja kandydatów zainteresowanych modelingiem na terenie centrum odbędzie się na tydzień przed wydarzeniem i trwać będzie codziennie w godzinach 10.00 – 14.00. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i zapoznanie się z regulaminem. Osoby poniżej 18. roku życia muszą dostarczyć pisemną zgodę rodziców.

Podczas wydarzenia uczestnicy konkursu wezmą udział w profesjonalnych ćwiczeniach na wybiegu, sesji zdjęciowej i mini wykładach na temat funkcjonowania świata mody. Finalistów lokalnego castingu poznamy podczas uroczystej gali o godzinie 19.00, na której nie zabraknie pokazów mody i znanych artystów. Dla publiczności przewidziano konkursy i spotkania z zaproszonymi gośćmi.

FashionTV Model Search jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów dla początkujących modelek i modeli na świecie. W każdym kraju organizowane są castingi regionalne, a finaliści każdego castingu lokalnego wchodzą do faktycznego Konkursu, czyli do Finału Ogólnopolskiego, który w tej edycji odbędzie się we wrześniu 2017 w Warszawie. Casting w Focus Mall Bydgoszcz, gdzie sfera modowa stanowi ważną część oferty naszego centrum oraz dodatkowe atrakcje, to znakomita okazja na spędzenie wyjątkowej soboty w towarzystwie interesujących osób. Jest to także możliwość obejrzenia zmagań młodzieży o wielkie kontrakty w świecie modelingu – mówi Gregory Pertus, dyrektor Centrum Handlowego Focus Mall.

Castingi do FashionTV Model Search 2017 odbyły się już łącznie w kilkunastu lokalizacjach w całej Polsce. Grupa Atrium została partnerem aż dziewięciu z nich. Pierwszy casting miał miejsce we wrześniu 2016 roku w Atrium Promenada. Tam też odbędzie się wielki finał polskiej edycji konkursu.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz oferty Focus Mall Bydgoszcz można znaleźć na stronie: www.focusmall-bydgoszcz.pl.

FashionTV Model Search 2017
Organizator: FashionTV
Bydgoszcz, Focus Mall Bydgoszcz,
16.09.2017 r. w godzinach 10:00 do 20:00
Wstęp bezpłatny.

Bartosz Bieliński
Media Menager Cooltura.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł