Piękny i zdrowy uśmiech - Bydgoszcz Style

Piękny i zdrowy uśmiech

Mówi się, że medycyna to sztuka. Stomatologia jest nią na pewno. Wymaga nie tylko kunsztu i gruntownej wiedzy, ale również poczucia piękna i wrażliwości na drugiego człowieka.

Piękny i zdrowy uśmiechDrogie Panie wiem, że macie dużo marzeń. Wiem również, że jesteście kobietami z krwi i kości. Jesteście po prostu prawdziwe. Oprócz tego, że pracujecie zawodowo to po pracy jeszcze zajmujecie się domem, dziećmi i mężem. Potraficie robić kilka rzeczy jednocześnie. To Wy organizujecie domowe ognisko i jak każda kobieta zapominacie o sobie. Pora z tym skończyć, pora na odrobinę zdrowego egoizmu. Zadbajcie o piękny śnieżnobiały uśmiech i odświeżcie skórę twarzy. Zasługujecie na to co najlepsze. My pomożemy Wam to osiągnąć. W Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej IDENT zadbamy o Was w każdym aspekcie.

Piękny i zdrowy uśmiechUgościmy pyszną kawą, miłą rozmową. Zaproponujemy zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki, implantologii oraz ortodoncji. Nie pominiemy również zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i dermatologii. Robimy to, w czym jesteśmy bardzo dobrzy, ponieważ to też nasza zawodowa pasja. Rozwiążemy wasze problemy dotyczące braku ząbków, bo na miejscu wykonujemy implanty i estetyczne prace protetyczne oparte na nich. Korekta wad zgryzu również nie jest dla nas problemem – oferujemy najnowszą metodę Invisalign, która jest alternatywą w stosunku do klasycznego aparatu na zęby.

Zmarszczki też nam nie straszne. Proponujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Kwas hialuronowy, botox, osocze bogatopłytkowe, to tylko część naszej oferty. Problemy skórne to dla nas żaden kłopot! Lekarz dermatolog się z nimi rozprawi. Wasze zadowolenie to dla nas największa nagroda. Chcemy, aby tych nagród było jak najwięcej.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą poniżej. Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.ident.bydgoszcz.pl na facebooku.

Protetyka

W naszym centrum znajdziecie Panie jedne z najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie protetyki w Bydgoszczy. Wykonujemy m.in. licówki, korony pełnoceramiczne, porcelanowe, kompozytowe, estetyczne rozwiązania protetyczne wsparte na implantach. Wszystko to z najwyższej jakości materiałów.

Implantologia

Czy przestałaś się uśmiechać? Czy uśmiechając się zasłaniasz usta ręką? Czy straciłeś jeden lub więcej zębów i nie wiesz co zrobić z tym fantem? Jeśli do tej pory nie znalazłaś rozwiązania to my je znajdziemy – implant, to element, który zastępują korzeń utraconego zęba. Wszczepiany jest w kość żuchwy lub szczęki. Po jego umieszczeniu w kości wyrostka zębodołowego możliwe jest wykonanie uzupełnienia protetycznego, które imitować będzie naturalne zęby.

Ortodoncja

Oferujemy jeden z najnowocześniejszych aparatów ortodontycznych dostępnych aktualnie na rynku – aparat Invisalign. Jest on praktycznie niewidoczny ponieważ wykorzystuje przeźroczyste nakładki na zęby, które można zdejmować podczas posiłku, mycia zębów oraz ważnego spotkania. Invisalign to metoda leczenia różnych, prostych i złożonych wad zgryzu wymagających prostowania zębów.

Medycyna estetyczna

Pozwala na zniwelowanie zmarszczek, poprawienie konturu twarzy, nawilżenie skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz walkę z problemami nieestetycznych blizn czy rozstępów. Oprócz tego pozwala zniwelować problemy z owłosioną skórą głowy wykorzystując nowatorską terapię regeneracji a zarazem stymulacji komórek skóry z użyciem własnego osocza.

Dermatologia

Problemy skórne nie będą już dla was problemem. Leczymy trądzik różowaty, trądzik młodzieńczy, atopowe zapalenie skóry, łuszczycę, łojotokowe zapalenie skóry, pokrzywkę,alergiczne choroby skóry oraz bakteryjne, wirusowe i grzybicze zapalenie skóry. Nie straszne nam również brodawki i włókniaki. Wykonujemy również dermatoskopową ocenę znamion – diagnostykę czerniaka, znamion barwnikowych, nowotworów skóry.
Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej IDENT,
Bydgoszcz, ul. Ogrody 14 lok.1
Info i rejestracja telefoniczna: 793 792 855

Patrycja Lis-Wnęk
Foto: Ident

Poprzedni artykuł
Następny artykuł