Odwiedź wiosenne Targi Mieszkaniowe i skorzystaj z okazji. - Bydgoszcz Style

Odwiedź wiosenne Targi Mieszkaniowe i skorzystaj z okazji.

W dniach 7 i 8 kwietnia zapraszamy do bydgoskiej hali Łuczniczka na Targi Mieszkaniowe – Wiosna 2018. Poznaj oferty domów, mieszkań, kredytów. Znajdź inspiracje do urządzenia własnego M! To także doskonała okazja do zaczerpnięcia inspiracji przed remontem. Warto sprawdzić propozycje wyposażenia, urządzeń, instalacji.

Imprezie patronuje Bydgoszczstyle.pl

Odwiedź wiosenne Targi Mieszkaniowe i skorzystaj z okazji.

Będzie to pierwsza w tym roku prezentacja oferty bydgoskiego rynku nieruchomości, skierowana do osób poszukujących mieszkań i domów, zarówno nowych, jaki i z „drugiej ręki”. Tradycyjnie z okazji targów wystawcy przygotowują specjalne oferty i promocje dla nowych klientów odwiedzających ich stoiska. W gronie wystawców wystąpią deweloperzy i pośrednicy nieruchomości z ofertą nowych, gotowych i planowanych inwestycji mieszkaniowych oraz nieruchomości z rynku wtórnego, a także firmy oferujące budowę domów jednorodzinnych. Nie zabraknie również ofert kredytów bankowych oraz wyposażenia i urządzania wnętrz.

Ponadto w podjęciu decyzji i załatwieniu formalności zakupu mieszkania odwiedzających targi wspomagać będą eksperci nieruchomości i finansów, a w punkcie porad dodatkowo radca prawny, rzeczoznawcy majątkowi i architekci. Wśród wystawców obecni będą również przedstawiciele Urzędu Miasta Bydgoszczy z wydziałów mienia i geodezji oraz administracji budowlanej.

Odwiedź wiosenne Targi Mieszkaniowe i skorzystaj z okazji.

Targi Mieszkaniowe są jedynym wydarzeniem handlowym skupiającym oferty nieruchomości z Bydgoszczy i okolic stwarzając niezastąpioną okazję do poznania w jednym miejscu i czasie szerokiej i cenowo atrakcyjnej oferty zakupu mieszkania lub domu. Impreza o ugruntowanej pozycji na bydgoskim rynku nieruchomości odbywa się pod patronatem honorowym Prezydenta Bydgoszczy.

Do odwiedzenia targów zapraszamy zarówno poszukujących swojego pierwszego mieszkania i domu, jak również planujących jego zamianę lub nabycie nieruchomości w celach inwestycyjnych. W ofercie wystawców obok lokali standardowych, znajdą się również mieszkania premium. Przedstawiciele banków i firm finansowych poinformują zainteresowanych o ofercie sfinansowania zakupu mieszkania lub domu, służąc również pomocą w przygotowaniu wniosków, objaśnieniu procedur oraz dokonaniu wstępnego badania zdolności kredytowej.

Odwiedź wiosenne Targi Mieszkaniowe i skorzystaj z okazji.

Obok prezentacji ofert mieszkaniowych, kredytowych, wyposażenia i usług, targi oferują również interesujący program seminariów, których poradnikowy charakter przybliży wiele istotnych zagadnień m.in. na temat: – zaciągania kredytu hipotecznego i unikania przy tym błędów, przygotowania mieszkania do sprzedaży, różnicach w formach wynajmu mieszkań, procedur przy zakupie nieruchomości, home staging’u oraz zlecenia zarządzania najmem.

Targi to również okazja do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów w zakresie spraw związanych z tematyką mieszkaniową – w stoisku nr 30. W sobotę 7 kwietnia w godzinach 11.00 – 15.00 porad udzielać będzie radca prawny Joanna Siluk, a w godzinach 11.00 - 14.00 rzeczoznawcy majątkowi bydgoskiego oddziału Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości. Z kolei w niedzielę 8 kwietnia w godzinach 11.00 – 15.00, dyżurować będą architekci ze Studia Architektury Zbigniewa Rąbalskiego.

Odwiedź wiosenne Targi Mieszkaniowe i skorzystaj z okazji.

Zapraszamy do hali Łuczniczka w sobotę w godzinach 10.00 – 17.00 oraz w niedzielę w godzinach 10.00 – 16.00. Wstęp na targi jest bezpłatny. Na miejscu kolportowany będzie darmowy informator zawierający mapę inwestycji mieszkaniowych z opisami i cenami.

Więcej informacji

Odwiedź wiosenne Targi Mieszkaniowe i skorzystaj z okazji.

PROGRAM

Targów Mieszkaniowych – wiosna 2018 - Bydgoszcz, Hala ŁUCZNICZKA

Sobota – 7 kwietnia 2018

godz. 10:00 – 17:00

Targi Mieszkaniowe – otwarte dla zwiedzających

Program SEMINARIów - stoisko nr 24

godz. 11:00

Kredyt hipoteczny krok po kroku
- Łukasz Zalewski, Murator FINANSE Warszawa

godz. 12:00

Najem krótko i średnio terminowy – w co zainwestować i jak osiągnąć zysk

godz. 13:00

Wyłącznie wyłączność – nie boli i przynosi korzyści. Wykład dla klientów sprzedających własną nieruchomość i pośredników
godz. 14:00

Zarządzanie najmem – usługa dla zapracowanych właścicieli mieszkań

-  Sabina Libera, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja  nr 20122), właściciel biura Libera Nieruchomości

DYŻUR EKSPERTów - stoisko nr 30

godz. 11.00 – 15.00 : Radca prawny – Joanna Siluk

godz. 11.00 – 14.00 : Rzeczoznawcy majątkowi – Bydgoski Oddział Polskiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Wyceny Nieruchomości

Niedziela – 8 kwietnia 2018

godz. 10:00 – 16:00

Targi Mieszkaniowe – otwarte dla zwiedzających

Program SEMINARIów – stoisko nr 24

godz. 11.00

Najczęściej popełniane błędy przy zaciąganiu kredytu hipotecznego

- Łukasz Zalewski, Murator FINANSE Warszawa.

godz. 12.00

Bezpieczny zakup wymarzonej nieruchomości. Mieszkanie z rynku pierwotnego, czy wtórnego – korzyści i zagrożenia

godz. 13.00

Home staging – nowość, czy konieczność ?

godz. 14.00

Jak przygotować swoje mieszkanie do sprzedaży – co uporządkować i w co zainwestować, aby osiągnąć dobrą cenę i szybki czas sprzedaży

-  Sabina Libera, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami (licencja  nr 20122), właściciel biura Libera Nieruchomości.

DYŻUR EKSPERTów - stoisko nr 30

11.00 – 15.00 : Architekci – Studio Architektury arch. Zbigniew Rąbalski

Materiały organizatora: Targi Bydgoskie SAWO Sp. z o.o.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł