O tym jak poprawnie zakładać biustonosz - część 1 - Bydgoszcz Style

O tym jak poprawnie zakładać biustonosz – część 1

Jak dobrze założyć biustonosz? Jak dobrać rozmiar biustonosza? Czy biustonosz, który nosisz jest dobrze dopasowany? Na te i na wiele innych pytań odpowie doświadczona brafitterka. Panie zapraszam do bydgoskiego Butiku Bardotka. Panów na zakupy także.

O tym jak poprawnie zakładać biustonosz...

Bardotka to przytulny salon z polską bielizną. Znajdziecie w nim szeroki wybór biustonoszy w rozmiarach miseczek od A do K, koszulek, haleczek i tego wszystkiego, czego pragniecie najbardziej, gdy dopada Was kiepski nastrój lub gdy Wasz partner oczekuje czegoś, lecz nie umie tego nazwać… Będę Waszą osobistą doradczynią w zakresie doboru biustonoszy, bowiem oferuję bezpłatną, profesjonalną usługę brafittingową.

U mnie zawsze znajdziecie coś dla siebie, bez względu na rozmiar swojego biustu czy pupy. Zachęcam Was do wstąpienia do mnie, choćby po to, by na chwilę usiąść przy stoliczku i popatrzeć na barwną paletę TEGO, co można na siebie założyć. Specjalizuję się w tej dziedzinie już ponad 10 lat, a każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem i przynosi mi wiele satysfakcji. Codziennie uczę się czegoś nowego, a Wy jesteście dla mnie inspiracją do działania.

W każdą ostatnią sobotę miesiąca o godzinie 15:00 w Butiku Bardotka odbywają się  darmowe warsztaty brafittingowe. W miłej babskiej atmosferze dowiecie się wszystkiego o biustonoszach. A dodatkowo otrzymacie zniżki na zakupy i upominki. Więcej o terminach na profilu: facebook.com/BardotkaBielizna/

Czas odpowiedzieć na tytułowe pytanie. Jak poprawnie zakładać biustonosz?

Drogie panie, oto kurs podstawowy. Można potraktować go jak zabawę, która uczy jak prawidłowo założyć biustonosz. Zapraszam do wypróbowania metody – krok po kroku. Biustonosz narzuć luźno na ramiona (ramiączka muszą być maksymalnie wydłużone) pochyl się do przodu, zapnij biustonosz na najluźniejszą haftkę. Wyprostuj się, popraw ułożenie fiszbin, czyli zwróć uwagę czy fiszbina obejmuje całą pierś. Fiszbina  nie może wbijać się w pierś. Aby prawidłowo ułożyć piersi w biustonoszu musisz wsunąć prawą dłoń do lewej miseczki jednocześnie przytrzymując lewą dłonią fiszbinę i wygarnąć pierś spod pachy. To samo zrób z drugą miseczką.

Następnie pochyl się, przytrzymaj rękoma fiszbiny pod piersiami i potrząśnij stanikiem raz w lewo, raz w prawo, ten zabieg spowoduje prawidłowe ułożenie piersi w biustonoszu. Wyprostuj się. Na koniec należy wyregulować ramiączka, w tym celu musisz je kolejno zsuwać z ramion, aby dosięgnąć regulatorów. Ramiączka muszą mieć taką długość, by lekko unosiły piersi, absolutnie nie powinny obciążać ramion, ani nie mogą  wbijać się w skórę. Głównym oparciem dla piersi ma być obwód, nie ramiączka. Powodzenia i do zobaczenia.

O tym jak poprawnie zakładać biustonosz...

Basia Wiśniewska brafitterka, Butik Bardotka Bydgoszcz

Poprzedni artykuł
Następny artykuł