Nie bój się mówić – wystąpienia publiczne bez tajemnic - Bydgoszcz Style

Nie bój się mówić – wystąpienia publiczne bez tajemnic

Podobno ludzie boją się bardziej wystąpień publicznych niż śmierci. A jest to jedna z najbardziej potrzebnych i użytecznych umiejętności, która większości przyda się w wielu sytuacjach, nie tylko zawodowych.

Przemawianie do dużej grupy ludzi budzi obawy i myśli o tym, jak inni nas widzą, jak nas ocenią. Wywołuje stres, blokuje normalne działanie, czasem nawet uniemożliwia taką formę komunikacji. A może się ona przydać w wielu sytuacjach. Jest potrzebna nie tylko na studiach i dla nauczycieli czy trenerów. Przydaje się też menadżerom każdego szczebla, przedstawicielom handlowym czy przedsiębiorcom.

Może być również bardzo przydatna do przekonania innych do swoich racji, pomysłów, idei. Nawet w małej grupie lub spotkaniu „1 na 1”. Każda rozmowa, szczególnie trudna, może być dobrym wystąpieniem. Ten, kto potrafi publicznie przemawiać, potrafi również dużo lepiej komunikować się z otoczeniem.

Nie bój się mówić – wystąpienia publiczne bez tajemnicWarsztaty rozwijające umiejętność publicznych wystąpień, w ramach cyklu Forum Wyjątkowości, poprowadzi mówczyni oraz vice prezes w klubie Bydgoszcz Toastmasters Professionals Marta Korsak, właścicielka szkoły językowej English Business Class. Prowadząc swój pasjobiznes, podąża drogą samorozwoju. Pokonuje kolejne słabości w nadziei stawania się „bogatszym” człowiekiem. Stwierdzenie „Najwięcej uczymy się, ucząc innych” pozwala jej spotykać na swojej drodze fantastycznych ludzi, dzięki którym życie staje się fascynującą przygodą. Zapamiętale układa wielotysięczne puzzle, chętnie też podejmuje nowe wyzwania jak jazda konna czy zwiedzanie Europy „na budżecie”. Przygotowując swoje przemówienia, przelewa w nie pasję oraz ogromne pokłady pozytywnej energii.

Forum Wyjątkowości to comiesięczne spotkania dla Wyjątkowych Ludzi: aktywnych, działających społecznie, przedsiębiorczych. Dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać, iść do przodu. Ale także dla szukających swojego miejsca, pomysłu na siebie.

Warsztaty, których organizatorem jest Fundacja Edukacyjna Rozmaici, odbędą się 03.03.2016 o godz. 18.00,  tradycyjnie w gościnnych klimatycznych wnętrzach ECD Consilis (wjazd od ulicy Pomorskiej 86A, budynek B). Aby zapisać się na wydarzenie można pobrać bilet ze strony 16forum.evenea.pl lub wysłać maila na adres: rozmaici@gmail.comOpłata, w ramach której każdemu uczestnikowi przysługuje kawa/herbata i przekąska, wynosi 10 złotych

Aktualności

Nie bój się mówić – wystąpienia publiczne bez tajemnic

Anna Trybuszewska

Poprzedni artykuł
Następny artykuł