Moda na gotowanie - Bydgoszcz Style

Moda na gotowanie

Dla wszystkich miłośników kulinariów i gotowania Focus Mall przygotowało wyjątkową niespodziankę. Już w najbliższą sobotę będzie można wspólnie pogotować i spróbować pyszności przygotowanych przez uczestników 4 edycji programu „Masterchef”.

Focus_Masterchef_1Do Focus Mall Bydgoszcz w sobotę, 23 stycznia, zawitają telewizyjni MasterChef’owie – zwycięzca IV edycji programu, Damian Kordas oraz jego rywal w finale Adam Kozanecki. Spotkanie odbędzie się w formule live cooking. Potrawy przygotowywane będą na naszych oczach, a kucharze gotują na żywo. Dzięki temu będzie okazja do podpatrzenia warsztatu pracy mistrzów. Damian i Adam specjalnie na tę okazję przygotują swoje popisowe menu.

Pokazy kulinarne będą odbywać się przez cały czas trwania wydarzenia, między godziną 11 a 18. Damian Kordas skupi się na przygotowywaniu ciast, deserów i słodkości, a Adam Kozanecki zaprezentuje, jak szybko i smacznie przygotowywać dania kuchni polskiej. Wszystkie z potraw przygotowywanych przez kucharzy będą rozdawane klientom Focus Mall w ramach degustacji. Na uczestników czekają także atrakcyjne konkursy z nagrodami. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Program kulinarny Damiana Kordasa: tutaj

Materiały promocyjne organizatora

Poprzedni artykuł
Następny artykuł