Mistrz Olimpijski szuka pracy! - Bydgoszcz Style

Mistrz Olimpijski szuka pracy!

Sumienny, pracowity, zmotywowany do działania złoty medalista olimpijski podejmie pracę w dowolnej branży. Przez lata podniósł nie jeden ciężar, aby awansować na sam szczyt. Ostatnio zajmował się zdobywaniem medali na Igrzyskach Olimpijskich, Mistrzostw Świata oraz Europy. Zainteresowany? Czytaj dalej!

Mistrz Olimpijski szuka pracy!

WypracujMYsukces to unikalny projekt, w którym każda uczestnicząca firma, w zamian za wsparcie Adriana Zielińskiego w jego przygotowaniach do startu w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janerio, będzie mogła nie tylko wykorzystać wizerunek zawodnika, a także… zyskać w jego osobie pracownika w swojej firmie na jeden dzień.

Jeden z najbardziej utytułowanych polskich sportowców, chcąc jak najlepiej przygotować się do obrony olimpijskiego złota, mówi wprost: Oczywiście moim głównym tegorocznym celem jest start w Rio de Janeiro i wszystkie myśli oraz działania poświęcone są temu występowi. Jednak po powrocie z Brazylii na pewno nie udam się na wakacje. Najpierw będę chciał zrewanżować się tym, którzy pomogą mi w spełnieniu marzenia. Jestem wszechstronny, żadnych zadań się nie boję – mówi sportowiec.

Mistrz Olimpijski szuka pracy!Skąd wziął się pomysł na projekt WypracujMYsukces? Wszystkie trofea i medale w dotychczasowej karierze Zieliński zdobył bez wsparcia sponsora głównego. Po wywalczeniu olimpijskiego złota w Londynie w 2012 roku, sytuacja Adriana pod względem sponsoringowym niestety niewiele się zmieniła. Mając po swojej stronie odpowiednie wsparcie będzie mógł kontynuować rywalizację na najwyższym poziomie.  - Nikt nie dał mi niczego za darmo, na wszystko co udało mi się osiągnąć w moim życiu, zapracowałem sam – podkreśla Adrian. - Dlatego po powrocie z Brazylii sam, własnymi rękoma, chętnie odpracuję wszelką pomoc w przygotowaniach do Igrzysk – zapewnia aktualny Mistrz Olimpijski w podnoszeniu ciężarów.

Reprezentant Polski zdradził także, w jaką rolę wcieliłby się najchętniej: Hmm… Nie wiem. Może kierowca samochodów luksusowych? (śmiech). Interesuję się motoryzacją, więc np. praca testera samochodów byłaby tą wymarzoną – kończy z uśmiechem Adrian.

W jakiej roli najlepiej sprawdzi się Adrian? Pracownika warsztatu samochodowego, specjalisty ds. sprzedaży, czy może kucharza? Po wizycie we wszystkich firmach, które zdecydują się wziąć udział w projekcie, to kibice – na podstawie reportaży video, które będą pojawiały się na stronie projektu – zadecydują o tym w specjalnej ankiecie. Postępy w realizacji projektu, a także szczegółowe informacje na temat akcji można śledzić na  stronie internetowej: wypracujmysukces.pl

Mistrz Olimpijski szuka pracy!

Film promocyjny akcji dostępny tutaj.

Adrian Zieliński to sportowiec niezwykle charyzmatyczny. Jego historia, to doskonały materiał na scenariusz filmowy. Wychowany w Mroczy, zaczynał karierę od… podnoszenia opon wypełnionych cementem. Setki godzin spędzonych na sali, tysiące ton przerzucanych ciężarów, lata poświęceń i katorżniczych treningów zaprowadziły go na najwyższy stopień olimpijskiego podium w Londynie. Tytuł ten nie był dziełem przypadku – Adrian to wielokrotny medalista Mistrzostw Świata, Europy oraz Polski, zarówno w kategoriach juniorskich, jak i seniorskich. Medalową serię kontynuował również po IO w Londynie, zdobywając – już w nowej kategorii do 94 kg – m.in. tytuł Mistrza Europy oraz Wicemistrza Świata.
Mistrz Olimpijski szuka pracy!
Największe sukcesy:
2010 – Mistrz Świata (kat. 85 kg), Antalya
2012 – Mistrz Olimpijski (kat. 85 kg), Londyn
2014 – Mistrz Europy (kat. 94 kg), Tel Awiw
2015 –  Wicemistrz Świata (kat. 94 kg), Houston

Materiały: One Sport

Poprzedni artykuł
Następny artykuł