"Mamy parę do działania!" - Bydgoszcz Style

„Mamy parę do działania!”

Dwa wyzwania, dwie silne osobowości, dwa miesiące i mnóstwo sportowych nagród. Ruszyła nowa edycja akcji Marwitalizacja.

"Mamy parę do działania!"

To druga odsłona akcji Marwitalizacja, podczas której Marwit mobilizuje i motywuje wszystkich do aktywności fizycznej na rzecz zdrowego stylu życia. Przez 6 intensywnych tygodni zachęcać będzie do podjęcia kolejnych wyzwań, zbliżających cię do uzyskania wymarzonej sylwetki na lato. Do współpracy zaprosił profesjonalistów – pewną parę… z parą do działania.

Dwójka rewelacyjnych trenerów z pasją, pomoże ci przejść przez kolejne etapy planu treningowego na drodze do osiągnięcia celu. O kim mowa? Poznaj ich:

Agnieszka Szaniawska to prawdziwy wulkan energii! Uwielbia pracę z ludźmi, których zaraża optymizmem. Uważa, że wysiłek fizyczny może być też świetną zabawą, dlatego założyła klub fitness, w którym prowadzi zajęcia ćwicząc na trampolinach.

Dawid Woźniakowski to instruktor kulturystyki z wieloletnim doświadczeniem. Perfekcjonista w każdym calu. Kiedyś sam walczył o zdrowie i sylwetkę, dziś wziął sobie na cel pomaganie innym zachować sprawność fizyczną. Oboje zarażając poczuciem humoru i chęcią do pracy, sprawią, że z wielkim zapałem wykonasz nawet najbardziej wymagające ćwiczenia. Wraz z nimi przekonaj się, czy masz parę do działania!

Co musisz zrobić? Podjąć wyzwanie! Co tydzień na stronie www.marwit.pl, na Fb Marwit i kanale YouTube pojawiać się będą filmy instruktażowe. Dla mężczyzn Aga przygotowała specjalny program T-shirt Challenge. Kobiety, które poprowadzi Dawid, korzystać będą z programu Bikini Challenge. Cotygodniowy film to wyzwanie na kolejne 7 dni. Ćwicz razem z Agą i Dawidem i pokonuj kolejne wyzwania planu treningowego. By poprawić efektywność swojej pracy zajrzyj na stronę Marwit i skorzystaj ze specjalnej diety, przygotowanej właśnie dla ciebie. Możesz też dzielić się swoimi sukcesami z innymi na fanpage’u Marwit, gdzie czekać będzie na ciebie mnóstwo atrakcji.

Warto przyłączyć się do akcji Marwitalizacji, wziąć udział w konkursie i zbierać nagrody. Wystarczy kupić dwa dowolne produkty Marwit i zgłosić się za pomocą formularza, wymyślając kreatywne wyzwanie. Na zwycięzców czekają wspaniałe gadżety sportowe. Wygraj nie tylko smukłą sylwetkę

Aga i Dawid już rozgrzewają się do działania.

Materiały prasowe

Poprzedni artykuł
Następny artykuł