Leg Godt – Baw się dobrze z klockami LEGO - Bydgoszcz Style

Leg Godt – Baw się dobrze z klockami LEGO

Klocki LEGO bawią dzieci już od ponad 60 lat. LEGO to największy europejski i jeden z największych producentów zabawek na świecie. Od 1949 roku wyprodukowano więcej niż 400 miliardów klocków.

Klocki LEGO dzięki swojej budowie pozwalają łączyć je ze sobą na wiele sposobów. Dzięki temu łatwo pobudzić wyobraźnię dziecka, które nie musi ograniczać się do schematów i instrukcji. LEGO wśród swoich fanów, oprócz małoletnich miłośników, gromadzi również dorosłych.

Leg Godt – Baw się dobrze z klockami LEGORodzice odwiedzający nasz sklep często wspominają swoje zestawy z dzieciństwa. W ogóle nie kryją przy tym swojego entuzjazmu – mówi Agata Gburczyk z bydgoskiego sklepu LEGO znajdującego się przy ul. Gdańskiej 25.  Zdarza się, że nie mogą oprzeć się pokusie i kupują zabawki również dla siebie. Dorosłymi klientami najczęściej są mężczyźni.

LEGO oferuje także specjalne produkty dla nieco starszych dzieci i dorosłych. LEGO Architecture to seria przeznaczona dla dzieci powyżej 10 roku życia, prezentująca najsłynniejsze budowle z całego świata. Natomiast dla bardziej wymagających klientów tworzone są zestawy LEGO Exclusive.

Ułożenie tych zestawów trzeba poświęcić sporo czasu. Ich poziom trudności jest wyższy ze względu na dużą ilość elementów i detali – wyjaśnia Sylwia Kaźmierczak, pracowniczka bydgoskiego sklepu.

Leg Godt – Baw się dobrze z klockami LEGOKażdy z fanów LEGO znajdzie w ofercie coś dla siebie. Serie są bardzo zróżnicowane. Niektóre tworzone są na podstawie filmów i seriali, takie jak np. Star Wars, Super Heroes, Ninjago, czy Chima. LEGO Friends to klocki przeznaczone dla dziewczynek.

Wszystkie zestawy z oficjalnego katalogu dostępne są w naszych sklepach. Znajdują się u nas również produkty pozakatalogowe – dodaje Agata Gburczyk.

Klocki LEGO to zabawki pobudzające wyobraźnię. Nie dziwi więc fakt, że spośród wszystkich zabawek wybór często pada właśnie na nie. Klienci zamiast standardowego misia czy lalki wybierają LEGO, z którego dziecko będzie czerpać edukacyjne korzyści. Klocki to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy chcą by ich dziecko rozwijąło się także podczas zabawy.

Opracowanie: redakcja
Artykuł powstał przy współpracy: Sklep LEGO, Bydgoszcz, ul. Gdańska 25

Poprzedni artykuł
Następny artykuł