buggyGymBuggyGym – spacer z dzieckiem w wózku wcale nie musi być rutynową przechadzką. BuggyGym to nowoczesna forma aktywności fitness dla kobiet po porodzie, która pozwoli wam zrzucić zbędnie kilogramy i poczuć się dobrze w swoim ciele.
zumbotekaZajęcia w Zumbotece, to gorące rytmy latynoamerykanskie i fitness w jednym. Zumba – dla każdego, w różnym wieku i z różną sprawnością fizyczną. Pozytywna energia, świetna zabawa i przy okazji spalamy zbędne kalorie.
Fitnes Fordon

Fitness Fordon mieści się na poziomie 2 Galerii Fordon. Miejsce aktywności fizycznej jest przestronne, jasne. Na sali, która z łatwością pomieści 50 osób działa klimatyzacja, wentylacja i nowoczesne zaplecze. Rodzinna atmosfera, życzliwi instruktorzy i najfajniejsze uczestniczki to niezmienny Fitness Fordon.

Body Studio

Body Studio – fachowa wiedza, nowoczesny sprzęt treningowo-zabiegowy, zbilansowana dieta, suplementy oraz profesjonalna linia kosmetyczna i oczywiscie dobra atmosfera. Korzystając z urządzeń medycznych wysokiej klasy, mamy gwarancję niezmiennych parametrów podczas zabiegów. W efekcie daje to spektakularne rezultaty, a przede wszystkim świadczy o bezpieczeństwie.