LOGO FUNimki_1

Jesteś organizatorem imprezy, a nie masz czasu i pomysłów na jej realizację? FUNimki zrobią wszystko za ciebie! Grupa zwariowanych, energicznych i doświadczonych ludzi z pasją robi to, co lubi: animacje podczas imprez dziecięcych, firmowych, plenerowych.

logo krzyweBą Bą to maleńka kawiarenka i sklep z najlepszą belgijską czekoladą. Wykonane ręcznie, kuszą wyjątkowym smakiem i delikatnym nadzieniem, od klasycznych po najbardziej wyszukane. Możesz napić się tu kawy, zjeść na miejscu lub kupić na wynos jedną z wielu czekoladek, pralin, trufli.
MK-RGBANauka jazdy może być przyjemna. Doświadczeni instruktorzy, którzy posiadają odpowiednie cechy charakteru oraz umiejętności przekazywania wiedzy. W przyjaznych i bezpiecznych warunkach nauczysz się kierowania pojazdem, zarówno motocyklem, jak i samochodem.
ECD_logoEuropejskie Centra Doradcze CONSILIS. Komfortowa i klimatyczna przestrzeń na spotkania duże i małe, sale i coworking. Biznesowe doradztwo, analizy, badania dla StartUp-ów i nie tylko. Spotkasz tu ciekawych ludzi, nawiążesz ważne relacje, zainspirujesz się…

logo

Nad Zalewem Koronowskim, wśród jezior i lasów, znajduje się ośrodek wczasowy „ArKadia” Sokole-Kuźnica. Zaprasza wszystkich, którzy pragną zasmakować spokoju, wypoczynku i miłych wrażeń. Domki letniskowe, sala weselna i bankietowa, apartamenty, plaża z pomostem, basen, całodobowy catering.

epka2_logo_1EPKA – Studio Czarnej Płyty, jedyny taki vinyl shop w Bydgoszczy. Gimnazjalna 6. Poza płytami winylowymi w sprzedaży są akcesoria gramofonowe. Sklep oferuje również usługę mycia płyt.

logo_1

Salonwakacji.pl – cały świat w zasięgu ręki: egzotyka, zwiedzanie, rejsy, wyjazdy firmowe, sportowe. Biuro jest autoryzowanym partnerem Grecos Holiday. Salonwakacji.pl mieści się w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 139.