rsz_grill-osowiec-logo

Pyszne dania z grilla. Grill Osówiec to miejsce, w którym możesz smacznie zjeść oraz wypocząć wraz z rodziną i znajomymi. To także miejsce na imprezy okolicznościowe.

drozdzowa-pychotka-logo

Natrualne wypieki drożdżowe prosto z pieca przyciągają uwagę nie tylko zapachem, ale również wyglądem. Wyjątkowy smak zadowoli nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Bydgoszcz, ul. Gdańska 27.

dobry-smak-logoDobry Smak organizuje imprezy integracyjne, okolicznościowe, bankiety, zarówno w lokalu, jak i plenerze. Poza zapleczem kulinarnym firma zapewnia dobrą zabawę, dzięki licznym atrakcjom na imprezy.
Karmelowa_kraina1Karmelowa Kraina to manufaktury słodyczy, gdzie produkowane są cukierki oraz lizaki w 40 różnych smakach. To miejsce, gdzie słodycze wytwarzane są w 100% ręcznie, bez ulepszaczy, przy użyciu naturalnych barwników. Warto wybrać się na Długą 31 na pokazy produkcji, degustacje i oczywiście zakupy.
Pierogarnia Stary Młyn
Pierogarnia Stary Młyn to miejsce wyjątkowe na Wyspie Młyńskiej. Spotkać tu możesz życzliwych ludzi, a pysznych pierogów najeść się do syta. Tradycyjny wystrój oraz ciepło tego miejsca zaskoczą każdego, kto tylko przekroczy próg. Bydgoszcz, ul. Poznańska 4/2.
baner_1

PIWNICA MUSIC & BEER – doskonała muzyka, występy na żywo i kilkanaście rodzajów piwa. Zupełnie nowe miejsce na kulturalnej mapie Bydgoszczy: ul. Długa 36.