Jaki poranek taki cały dzień. Zacznij go dobrze! McDonald’s po raz kolejny częstuje poranną kawą całkiem za darmo. - Bydgoszcz Style

Jaki poranek taki cały dzień. Zacznij go dobrze! McDonald’s po raz kolejny częstuje poranną kawą całkiem za darmo.

7 marca we wszystkich restauracjach McDonald’s w Polsce ruszyła akcja częstowania darmową kawą o poranku. Wszyscy goście, którzy w okresie trwania promocji odwiedzą McDonald’s w godzinach porannych od poniedziałku do piątku do 10:30, a w weekendy do 11:00, dostaną kubek pysznej, aromatycznej kawy. Do wyboru jest mała kawa biała, mała czarna lub małe cappuccino. Tyle dobrego z samego rana, zupełnie za darmo!

mc_1Wystartowała szósta edycja akcji McDonald’s, w ramach której sieć częstuje poranną kawą całkiem za darmo. Przez dwa tygodnie w lokalach sieci serwowana jest świeżo mielona, aromatyczna kawa w trzech wariantach smakowych do wyboru – delikatna kawa z mlekiem, pobudzająca czarna i subtelne cappuccino. Wszystkie podawane są w kubkach na wynos, dzięki czemu można się nimi rozkoszować zarówno w restauracji, jak i zabrać ze sobą w drodze do pracy, na uczelnię, czy po prostu wypić w towarzystwie przyjaciół. Darmowa kawa oferowana jest wszystkim gościom, którzy odwiedzą restaurację w godzinach trwania promocji, bez konieczności dokonywania jakiegokolwiek zakupu.

W akcji nie bierze udziału restauracja McDonald’s na terenie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska: facebook.com/McDonaldsPolska i na stronę: www.McDonalds.pl.

***

McDonald’s Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie działa w Polsce 366 restauracji McDonald’s.

Materiały prasowe McDonald’s Polska

Poprzedni artykuł
Następny artykuł