Inspiracje ślubne - Bydgoszcz Style

Inspiracje ślubne

Inauguracja sezonu ślubnego 2016. Wiosenne Targi Ślubne odbędą się w Bydgoszczy 6 marca w hali Artego. Wszystko dla nowożeńców w jednym miejscu, jednego dnia.

Inspiracje ślubne

Zapraszamy wszystkie zakochane pary. I te planujące swój ślub, i te będące już po i …te, które jeszcze o tym nie myślą. Targi Ślubne to po prostu świetna impreza z ogromną ilością różnych atrakcji.

Inspiracje ślubneNarzeczeni będą mieli możliwość zaplanowania swojego ślubu i wesela. Prezentowane będą najnowsze kolekcje sukien ślubnych i mody męskiej, które zostaną przedstawione także podczas pokazów. Na targach będzie można zapoznać się z szeroką gamą usług ślubych i weselnych: fotografia, wideofilmowanie, salony jubilerskie, dekoracje oraz zespoły i didżeje. Firmy cukiernicze zaprezentują wspaniałe torty weselne, a hotele i restauracje zaproszą do swych wnętrz i plenerów. Zwiedzający będą mogli podziwiać pojazdy ślubne, zarówno zabytkowe, jak i luksusowe limuzyny.

Inspiracje ślubnePrzygotowania do ślubu w spa, a może relaksujące masaże w ramach miesiąca miodowego? Dla zainteresowanych zdrowym samopoczuciem i pięknym ciałem także znajdzie się ciekawa propozycja. Przez cały dzień na scenie prezentowane będą liczne atrakcje i występy. Wszyscy odwiedzający targi będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody w konkursach. Organizatorem targów jest firma Interdan.

Wiosenne Targi Ślubne, 6.03.2016. Bydgoszcz, hala Artego, w godzinach 10-17.
Wstęp 10 zł.
Profil targów na facebook’u: tutaj

Paula Jabłońska
Foto: InterDan

Poprzedni artykuł
Następny artykuł