Inspiracje ślubne - Bydgoszcz Style

Inspiracje ślubne

Wiosenne Targi Ślubne odbędą się w Bydgoszczy 18 marca w Artego Arenie. Wszystko dla nowożeńców w jednym miejscu, jednego dnia. Jak co roku organizatorem Targów jest firma InterDan.

Inspiracje ślubne

Zapraszamy wszystkie zakochane pary. I te planujące swój ślub, i te będące już po i …te, które jeszcze o tym nie myślą. Targi Ślubne to po prostu świetna impreza z ogromną ilością różnych atrakcji.

Narzeczeni będą mieli możliwość zaplanowania swojego ślubu i wesela. Prezentowane będą najnowsze kolekcje sukien ślubnych i mody męskiej, które zostaną przedstawione także podczas pokazów. Na targach będzie można zapoznać się z szeroką gamą usług ślubnych i weselnych: fotografia, wideofilmowanie, salony jubilerskie, dekoracje oraz zespoły i didżeje. Firmy cukiernicze zaprezentują wspaniałe torty weselne, a hotele i restauracje zaproszą do swych wnętrz i plenerów. Zwiedzający będą mogli podziwiać pojazdy ślubne, zarówno zabytkowe, jak i luksusowe limuzyny.

Inspiracje ślubne

Przygotowania do ślubu w spa, a może relaksujące masaże w ramach miesiąca miodowego? Dla zainteresowanych zdrowym samopoczuciem i pięknym ciałem także znajdzie się ciekawa propozycja. Przez cały dzień na scenie prezentowane będą liczne atrakcje i występy. Wszyscy odwiedzający targi będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody w konkursach.

III Wiosenne Targi Ślubne

18 marca 2018 w godzinach 11-17

Bydgoszcz, Artego Arena, ul. Toruńska 59

Wstęp: 10 zł 

Profil targów na facebook’u: tutaj

Paula Jabłońska
Foto: InterDan

Poprzedni artykuł
Następny artykuł