Grill Osówiec, czas na wielkie grillowanie! - Bydgoszcz Style

Grill Osówiec, czas na wielkie grillowanie!

Sezon grillowy zakończony. Z przyjemnością smakoszy potraw z rusztu kierujemy do podbydgoskiego Osówca. Prosta droga – z Osowej Góry w kierunku na Wojnowo. Tu zapach grillowania czuć przez cały rok.
Grill OsówiecGrill Osówiec to miejsce, w którym możecie smacznie zjeść oraz wypocząć wraz z rodziną i znajomymi. Pyszne dania z grilla dla każdego, zawsze świeże produkty.

Wszystkie potrawy, zarówno te z grilla, jak i catering przygotowywane są na miejscu przez doświadczonego szefa kuchni, wspieranego przez fachową ekipę. A jest co „wrzucić na ruszt”. Są potrawy dla wielbicieli mięs, kiełbasek, ryb, zup, sałatek. Niby tradycyjne, z grilla, ale jakże smaczne, aromatyczne. Unoszący się w powietrzu zapach grillowanych dań kusi podniebienia.

Znakiem  rozpoznawczym  Grilla  w  Osówcu jest soczysta, krucha karkówka. Pozornie proste i łatwe w przygotowaniu danie z grilla. Żeby jednak uzyskać tak niesamowity efekt trzeba mieć mistrzowski przepis, na który składają się: umiejętny dobór aromatycznych dodatków i przypraw, odważne eksperymentowanie i moc ognia. Ten podawany jest z grilla zbudowanego na wzór amerykańskich maszyn do BBQ. Możemy także rozkoszować się innymi tradycyjnymi, pysznymi potrawami: kiełbaską, kaszanką, kolorowymi szaszłykami. I co istotne smakuje paniom, panom i dzieciom!

Grill Osówiec to także imprezy okolicznościowe do 40 osób. Lokal posiada solidne zaplecze kuchenne, klimatyzowaną salę, która zaadaptowana jest potrzeby gości. W sezonie będzie można korzystać ze specjalne przygotowanego miejsca na zewnątrz. Dostępny jest obszerny parking i plac zabaw dla dzieci.

Grill Osówiec – wyjątkowy klimat tego miejsca sprawi, że jeszcze nie raz go odwiedzisz… www.grillosowiec.pl

Materiały: Redakcja, Grill Osówiec

Poprzedni artykuł
Następny artykuł