Frymark Bydgoski – Jarmark Regionalnej Żywności i Rękodzieła - Bydgoszcz Style

Frymark Bydgoski – Jarmark Regionalnej Żywności i Rękodzieła

Frymark bydgoski to cykliczny jarmark produktów ekologicznych i regionalnych połączony ze sprzedażą rękodzieła. Kamienica 12 w Bydgoszczy przy ul. Poznańskiej 12 to miejsce dla wielbicieli dobrego, zdrowego jedzenia.

Frymark Bydgoski – Jarmark Regionalnej Żywności i Rękodzieła

Frymark Bydgoski jest inicjatywą ludzi, którzy promują dobre, regionalne produkty żywnościowe, kosmetyki naturalne oraz wyroby rękodzieła. Jarmark jest imprezą cykliczną odbywającą się w każdą niedziele, z wyjątkiem świąt. Dostępne są stoiska z pysznym jedzeniem, m.in.: świeży chleb na zakwasie, sery i twarogi, soki, przetwory owocowe i warzywne, wędliny, zioła, oleje, przyprawy i wiele innych poszukiwanych przez smakoszy produktów. Macie też możliwość złożenia zamówień na interesujące was artykuły, dostępne są przepisy na regionalne potrawy. Znajdziecie tu producentów, którzy w swoich produktach trzymają się tradycyjnych zasad, blisko zdrowia i natury.

Frymark Bydgoski – Jarmark Regionalnej Żywności i RękodziełaOd początku tego roku miłośnicy zdrowej żywności spotykają się w Kamienicy 12, wyjątkowym miejscu znajdującym się przy ul. Poznańskiej 12. Miejscu zlokalizowanym w centrum miasta, sąsiadującym z Wyspą Młyńską. Tutaj spotykają się artystyczne dusze, aktywiści, wielbiciele dobrego jedzenia i muzyki, artyści.

Frymark Bydgoski – w każdą niedzielę w godzinach od 10 do 14. Wstęp na jarmark jest bezpłatny. Dostępny jest darmowy parking przy Urzędzie Miasta na ul. Grudziądzkiej.

Więcej informacji, w tym przepisy znajdziecie na: www.frymarkbydgoski.pl

Materiały: frymarkbydgoski.pl

Poprzedni artykuł