Food Trucki na Starym Rynku - Bydgoszcz Style

Food Trucki na Starym Rynku

Rozpoczęcie sezonu food truckowego już 17 i 18 marca 2018 roku. Do Bydgoszczy po raz trzeci przyjadą food trucki z całej Polski. Będą serwować dania kuchni z różnych stron świata, nie zabraknie dodatkowych atrakcji.

Food Trucki na Starym Rynku

Jak co roku Festiwal Smaków Food Trucków zaprasza na smaczne powitanie wiosny. Tym razem po raz pierwszy food trucki z całej Polski pojawią się na płycie Starego Rynku. Organizatorzy zaprosili blisko 30 food trucków z daniami inspirowanymi kuchnią i kulturą wielu krajów świata. Na festiwalu pojawią się restauracje na kółkach, które już kilkukrotnie odwiedziły Bydgoszcz podbijając serca i żołądki mieszkańców. Pojawi się też wiele nowości. Czas rozpocząć sezon food truckowy w Bydgoszczy!

Poza masą pyszności na gości czekać będą atrakcje dodatkowe. Na festiwalu pojawią się strefy aktywności dodatkowych, m.in.:

- Akademia Gier Planszowych – gry, konkursy, porady dla dzieci i dorosłych,

- strefa dla dzieci,

- strefa chilloutu – muzyka, leżaczki, konkursy,

- zawody kulinarne z nagrodami,

- kino 7D,

- gra terenowa z nagrodami,

- strefa baniek mydlanych

oraz wiele więcej.

Food Trucki na Starym Rynku

Jak co roku uczestnicy wybiorą „Najsmaczniejszego Food Trucka Festiwalu”, a dla biorących udział w głosowaniu organizatorzy przygotowali niespodziankę.

Na gości czekać będą miejsca siedzące oraz zadaszenie na wypadek niepogody, gdzie wraz z przyjaciółmi i rodziną będzie można próbować wszystkich pyszności III edycji Festiwalu Smaków Food Trucków w Bydgoszczy.

Już teraz planujcie smaczne powitanie wiosny z food truckami.

Data: 17-18 marca

Miejsce: Bydgoszcz, Stary Rynek

Godziny: sobota 12-21 i niedziela 12-20

Wstęp bezpłatny.

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na FB

Food Trucki na Starym Rynku

Materiały prasowe i foto organizatora

Poprzedni artykuł
Następny artykuł