FLOW – stan wyższej skuteczności - Bydgoszcz Style

FLOW – stan wyższej skuteczności

Są chwile, kiedy pracujemy z mniejszym wysiłkiem, za to bardziej skutecznie, czerpiąc radość z realizacji celów, współpracy z ludźmi i dla ludzi. Tak właśnie dzieje się w stanie FLOW.

FLOW – stan wyższej skuteczności

Co zrobić, aby na co dzień doświadczać FLOW w edukacji, biznesie, życiu? Fundacja Edukacyjna Rozmaici zaprasza na warsztaty „Droga do FLOW” w ramach cyklu Forum Wyjątkowości – comiesięcznych spotkań dla Wyjątkowych Ludzi: aktywnych, działających społecznie, przedsiębiorczych. Dla wszystkich, którzy chcą się rozwijać, iść do przodu. Ale także dla szukających swojego miejsca, pomysłu na siebie.

Każdy może odnaleźć swoją drogę do FLOW. Będzie można dowiedzieć się jak obudzić w sobie radość życia i tworzenia, ciekawość i chęć odkrywania, zaangażowanie, gdzie szukać źródła kreatywności, motywacji, odwagi i energii do realizacji swoich pomysłów oraz jak wykorzystywać swój potencjał i o tym jak to zrobić, żeby nie czekać na realizację marzeń kilka lat….

Stan FLOW jest wtedy, gdy mamy pełen dostęp do naszych zasobów, możliwości i talentów. Dlatego też, w tym stanie najtrudniejsze zadania wykonujemy z dużą łatwością, radością i efektywnością, bez stresu, strachu i napięcia… właściwe pomysły, rozwiązania przychodzą naturalnie.

To taki stan, w którym nobliści dokonywali swoich wielkich odkryć. W stanie FLOW uruchamia się nasz wewnętrzny napęd, a tym samym motywacja, zaangażowanie i działanie. Dlatego też, ważne jest, aby umieć świadomie tym stanem zarządzać. Szczególnie wtedy, kiedy pracujemy pod presją czasu, a zadanie wiąże się z odpowiedzialnością i kiedy liczy się jakość.

W tym wszystkim pomoże Agnieszka Ważny – coach, trener, wykładowca akademicki, chemik kwantowy. Założycielka Centrum Innowacyjnej Edukacji „Ważny FLOW” i Fundacji „Ważna Edukacja”. Fascynuje się neurodydaktyką i wykorzystaniem wiedzy na temat mózgu do optymalizacji procesów uczenia. Autorka wielu programów edukacyjno-rozwojowych, pomysłodawczyni projektów min. „Matematyka na wesoło” oraz „Mózg na diecie”. Felietonistka działu „Neurodydaktyka” czasopisma dla nauczycieli pasjonatów „Sygnał. Magazyn Wychowawcy”. Pasjonatka twórczego myślenia, pracy metaforą, twórca bajek terapeutycznych. Prowadzi również szkolenia otwarte min. autorski warsztat motywacyjny „Bliżej siebie – bliżej FLOW”.

Warsztaty odbędą się 04.02.2016 o godz. 18.00, tradycyjnie w gościnnych  klimatycznych wnętrzach ECD Consilis (wjazd od ul Pomorskiej 86a, budynek B). Aby zapisać się na wydarzenie można pobrać bilet ze strony 15forum.evenea.pl lub wysłać maila na adres rozmaici@gmail.com. Opłata, w ramach której każdemu uczestnikowi przysługuje kawa/herbata i przekąska, wynosi 10zł.

Aktualności: tutaj lub blog.rozmaici.org.

Natalia Hałas

Poprzedni artykuł
Następny artykuł