Fitness Day - Bydgoszcz Style

Fitness Day

Chcesz aktywnie spędzić dzień z rodziną? Jeżeli tak, to wpadaj koniecznie w niedzielę 19 czerwca na coroczną imprezę fitness na świeżym powietrzu organizowaną przez Fitness Fordon i Decathlon Bydgoszcz.

Fitness Day

Fitness Day to cały dzień fitness na trawie połączony z konkursami, pokazami, animacjami dla najmłodszych i badaniami organizmu. Za darmo, dla wszystkich! Specjalnie dla Ciebie na dużej scenie wystąpią TOP instruktorzy:

– Karolina Gruszecka
– Aleksandra Chołody
– Kasia Rydwelska
– Dagmara Wiese
– Paweł Milhausen
– Paweł Paczyński
i poprowadzą najfajniejsze zajęcia fitness: yogę, shape i zumbę.

Ponadto specjaliści będą przeprowadzać bezpłatne analizy składu ciała, dzięki którym dowiesz się ile masz tkanki tłuszczowej, mięśni i wody w organizmie. Wykonają również pomiary ciśnienia krwi i poziomu glukozy. Będą animatorzy, którzy zapewnią dzieciom fajne atrakcje w czasie całej imprezy. Na miejscu skorzystasz z darmowego serwisu rowerowego, w którym również będziemy znakować rowery.

Czy można chcieć więcej? – Tak, można!
Będzie mnóstwo konkursów z cennymi nagrodami, których wartość przekracza 2.500 złotych! Świetny konferansjer Jacob Peterson, mocne nagłośnienie, mnóstwo uczestników i najfajniejsza atmosfera pod słońcem, nawet i dosłownie!  Fajnie czy fajnie? :)

Fitness Day
 Fitness Day
19.06., niedziela. Start: 10:00
Plener pod Decathlon, Bydgoszcz, ul. Rejewskiego 5

Szczegóły

Fitness Day

Marta Wódczak
Materiały: Fitness Fordon

Poprzedni artykuł
Następny artykuł