Festiwal Rockowy - Bydgoszcz Style

Festiwal Rockowy

Rypiński Dom Kultury zaprasza do udziału w Piątym Rypińskim Festiwalu Rockowym RIFF MASTER 2017, który rozpocznie się 26 sierpnia 2017 roku o godzinie 15:00 na Nowym Rynku (Nowe Centrum).

Celem festiwalu jest promocja i propagowanie m.in.: zespołów muzycznych, solistów, twórców muzyki rockowej, bluesowej, reggae oraz innych form muzycznych, prezentacja dorobku artystycznego wykonawców, wymiana doświadczeń oraz konfrontacja muzyczna podczas koncertu.

Festiwal Rockowy

Repertuar wykonywany przez uczestników może wywodzić się z kręgu szeroko rozumianej muzyki rockowej, jazzowej, bluesowej, reggae jak i pop. Podczas festiwalu, najlepszy zespół, solista wyłoniony zostanie przez jury powołane przez organizatora.

Zgłoszenia przygotowane wg wzoru należy kierować na adres organizatora do dnia 18 sierpnia 2017 roku – Rypiński Dom Kultury, 87-500 Rypin, ul. Warszawska 8, z dopiskiem RIFF MASTER 2017 lub drogą elektroniczną na adres: maciej.jesionkowski@rypin.eu
Link do regulaminu/karty zgłoszeń: www.rdk.rypin.eu
GWIAZDĄ TEGOROCZNEJ EDYCJI BĘDĄ ZESPOŁY MITRA I JARY ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY.

Riff Master jest cyklicznym muzycznym wydarzeniem plenerowym, skupiających sympatyków szeroko rozumianej muzyki instrumentalno-wokalnej. Ponieważ impreza ma charakter przeglądu, corocznie zjeżdżają na nią zespoły z całej Polski. Dodatkowa atrakcja pleneru to atrakcyjne nagrody dla laureatów (najczęściej finansowe) oraz koncert gwiazdy na finał. W toku organizacji wydarzenia, grali tu m.in.: Farben Lehren, Kobranocka, Proletaryat, a w tym roku gościnnie wystąpią formacja Mitra i legenda polskiej muzyki rockowej zespół Oddział Zamknięty z Krzysztofem Jaryczewskim. Organizatorem wydarzenia jest Rypiński Dom Kultury.

Paula Jabłońska
Materiały organizatora

Poprzedni artykuł
Następny artykuł