Fabrykowe Warsztaty vol. 3 - Bydgoszcz Style

Fabrykowe Warsztaty vol. 3

 Znajdź chwilę i zrób coś dla siebie. Odkryj piękno, które drzemie w pozornie starych i bezużytecznych przedmiotach. Na Fabrykowych Warsztatach zobaczysz, jak stworzyć małe arcydzieło sztuki handmade. Nie musisz mieć doświadczenia – wystarczy wyobraźnia i dobre chęci. Spotykamy się w sobotę 10 grudnia.

   Fabryka to miejsce niezwykłe. Zrodzone z marzeń, nadziei i pozytywnej energii. Miejsce o niepowtarzalnym klimacie, tworzone przez ludzi, którzy kochają to, co robią. To miejsce, które dzięki pasji, zaangażowaniu i odważnemu dążeniu do celu stało się przystanią dla osób, które chcą od życia więcej.

Przeżyj przygodę, naucz się tworzyć piękne rzeczy, z niepozornych materiałów. Zobacz, czego możesz dokonać, wkładając trochę serca, trochę wyobraźni i trochę umiejętności. Zabierz ze sobą entuzjazm, instruktorki: Marcelina i Kasia nauczą cię reszty. Przed nami już trzecia edycja Fabrykowych Warsztatów, a w niej:

Fabrykowe Warsztaty

SHABBY SHIC dla romantyków, czyli przygoda z drewnem

Cudowne przedmioty w stylu shabby shic, stare lub specjalnie postarzane. Choć wyglądają, jakby nikt o nie nie zadbał, urzekają swoim charakterem.
Podczas warsztatów poznasz technikę przecierania i odrapywania z farby, nauczysz się z jakich materiałów i narzędzi najlepiej skorzystać. Wrócisz do domu z pięknym przedmiotem. Jakim? Może cię to całkiem zaskoczyć…
Można przynieść coś swojego albo skorzystać z drewnianych cudów Marceliny.
Warsztaty poprowadzi Marcelina Markiewicz z Raam Decor – zafascynowana światem handmade. Uwielbia dawać drugie życie przedmiotom z pozoru bezwartościowym – wyrzucanym, niechcianym. Tworzy z nich arcydzieła bez względu na ich fizyczną ułomność.

Fabrykowe Warsztaty

WIRE WRAPPING dla zielonych, czyli przygoda z biżuterią

   Stylowa biżuteria zrobiona własnoręcznie? Jak najbardziej, to możliwe.
W trakcie warsztatów zapoznasz się z bogactwem możliwości jakie dają proste techniki wyrobu biżuterii. Dowiesz się jakich używać narzędzi, z jakich materiałów korzystać, poznasz dwa sposoby oprawy nienawierconych kamieni, nauczysz się estetycznie i bezpiecznie wykańczać pracę. Zainspirujesz się do własnych poszukiwań i eksperymentów twórczych.
Wszelkie niezbędne materiały otrzymasz na warsztatach i wyjdziesz z nich z własnoręcznie wykonaną biżuterią.
Warsztaty poprowadzi Katarzyna Szewczykowska z Silveria, która zajmuje się, ogólnie pojętym, rękodziełem od dziecka. Ma doświadczenie z takimi technikami jak szydełkowanie, haft krzyżykowy, decoupage, witraż czy malarstwo olejne. Od 2007 roku jako właścicielka marki Silveria zajmuje się profesjonalnie projektowaniem i wykonywaniem biżuterii srebrnej w różnych technikach.

Termin: 10 grudzień w godzinach 11:00 – 14:00

Miejsce: Europejskie Centra Doradcze CONSILIS. Bydgoszcz, ul. Kościuszki 27B/8 (wjazd od ul. Pomorskiej 86A)

Bilety dostępne na: fabrykowewarsztaty3.evenea.pl

Więcej info:

Fabrykowe Warsztaty

Paula Jabłońska
Materiały organizatora

Poprzedni artykuł
Następny artykuł