Escape Room – Przylądek Strachu - Bydgoszcz Style

Escape Room – Przylądek Strachu

Przygoda życia w zamkniętym pokoju? Właśnie utknęliście w pokoju, pełnym zaskakujących niespodzianek i zagadek. Spróbujcie się z niego wydostać. Pokonajcie czas, który odmierza minuty, sekundy do końca…  To przygoda dla wszystkich, którzy mają dość monotonii, siedzenia w domu. Wystarczy zebrać drużynę, wykazać się sprytem i umiejętnościami logicznego myślenia.

Escape Room to niesamowita zabawa, której celem jest wydostanie się z pokoju, w którym czeka na was cała gama logicznych zagadek, które wam w tym pomogą. Ukryte rekwizyty, sekretne schowki, tajemnicze przedmioty, klucze, układanki, szyfry. Trzeba być czujnym, rozglądać się dookoła. W pokoju wszystko może okazać się niezbędne do zdobycia głównego klucza, który umożliwi opuszczenie pokoju. Co ważne działajać trzeba zespołowo. Na wydostanie zię z pokoju macie 60 minut. A jeżeli już wpadniecie w niemoc, panikę to pomoże wam Mistrz Gry, który w sytuacji kryzysowej wyśle podpowiedź. Do dyspozycji graczy są trzy pokoje tematyczne zaprojektowane tak, by zmagania były ciekawe i stawiały wyzwania do samego końca gry.

Zakład Psychiatryczny

Escape Room – Przylądek StrachuPrzerażające krzyki innych pacjentów, skrzypiące drzwi, tajemnicze odgłosy, przeraźliwe wrzaski, stukanie w rurach. Czy zostaniecie tu uwięzieni już na zawsze? A! Nie zapominajcie o szalonym profesorze, który będzie próbował powstrzymać waszą ucieczkę z tego ogarniętego obłędem pokoju grozy, a później dokona mrożących krew w żyłach eksperymentów. Zgadnijcie na kim?

Poszukiwacz Skarbów

Escape Room – Przylądek StrachuZawsze marzyłeś o tym, aby poczuć się jak Tom Hanks w filmie „Kod Da Vinci”? W tym pokoju czekają na ciebie niesamowite książki ze wskazówkami, zaszyfrowane mapy, przedmioty, które łączy tajemniczy wspólny mianownik, ukryte schowki, podpowiedzi. Połącz je wszystkie i przeżyj niesamowitą przygodę. Uważaj, na twoje życie czyhają żądni skarbów poszukiwacze.

Seryjny morderca

Escape Room – Przylądek StrachuW okolicy grasuje seryjny morderca, który poluje na ludzi. Policja nie potrafi ustalić motywu zbrodni, ani określić czym kieruje się zabójca wybierając swoje ofiary. Podejrzenia padają na zbiegłego więźnia zakładu psychiatrycznego. Idziesz ulicą, słyszysz za sobą kroki. Chcesz skryć się w najbliższym domu. Wchodzisz. Z pozoru zwykły pokój. Nagle zamykają się drzwi, ktoś przekręca klucz. Zdajesz sobie sprawę, że jesteś w pułapce…

Warto przekonać się samemu, że tajemnicze pokoje zarówno bawią, intrygują, straszą. Zestaw doznań w czasie zabawy jest szeroki i wyjątkowy. Zadowoli każdego miłośnika przygód i nowych doznań.

Escape Room – Przylądek Strachu

Materiały: Escape Room Bydgoszcz

Poprzedni artykuł
Następny artykuł