Depiluj się na gładko... - Bydgoszcz Style

Depiluj się na gładko…

Zapraszamy panie i panów do zapoznania się z tematem depilacji woskiem. Jest wiele technik, pozwalających nam na usunięcie owłosienia, ale to właśnie tradycyjne woskowanie uważane jest za najskuteczniejszą metodę pozbywania się niechcianych włosków.

Depiluj sie na gładkoOd ponad roku w Bydgoszczy przy ul. Podolskiej 1 funkcjonuje pierwszy w naszym mieście, profesjonalny Salon Depilacji Woskiem „Express Wax”. Jego powstanie wynikało z przekonania, że depilacja woskiem jest najczęściej wybieraną profesjonalną metodą depilacji ciała i w porównaniu z innymi metodami gwarantuje szybki i długotrwały efekt.

Depilacja polega na usuwaniu z cebulkami dużych obszarów niechcianych włosów. Regularne wykonywanie zabiegów osłabia nowo wyrastające włoski. Owłosienie jest znacznie bardziej miękkie i pokrywa mniejsze partie ciała w przeciwieństwie do innych metod depilacji nietrwałej. Prawie każdy obszar ciała może być woskowany, w tym brwi, twarz, strefy bikini, nogi, ręce, plecy, brzuch. Miejsca poddawane zabiegowi są o wiele gładsze niż te na których praktykujemy depilacje chemiczne czy za pomocą zwykłej maszynki.

Depiluj sie na gładkoW Salonie Depilacji Woskiem „Express Wax” używa się tylko najlepszego wosku dostępnego na rynku. Wykonywana jest depilacja woskiem ciepłym nakładanym szpatułką bezpośrednio na skórę oraz woskiem twardym. Woski są przeznaczone do skóry szczególnie wrażliwej i alergicznej dlatego też po depilacji możecie cieszyć się gładką skórą bez podrażnień.

Żeby przygotować się do wizyty w salonie depilacji woskiem powinno się:

- dzień przed depilacją zrobić peeling ciała

- w dzień depilacji nie używać balsamów i oliwek,

- bezpośrednio przed depilacją nie korzystać z solarium.

W celu zapoznania się ze wszystkimi przeciwwskazaniami i zaleceniami zapraszamy na stronę internetową salonu: www.expresswax.pl. Ważną informacją jest to, że do Salonu Depilacji Woskiem „Express Wax” nie musicie się umawiać. Kosmetyczki dostosowują się do szybkiego tempa życia, dlatego też zapraszają na depilację w wolnej chwili. Depilacja w salonie jest bardzo szybka i średnio trwa od 15 do 30 minut. Klient otrzymuje kartę stałego klienta gdzie każda 11 depilacja wybranej części ciała jest gratis. Koszt depilacji jest stosunkowo niski, a zadowolenie klientów wysokie.

Depiluj sie na gładkoRaz w miesiącu „Express Wax” zaprasza na ciekawe promocje,  dostępne są rabaty na depilację: bikini klasyczne, głębokie i brazylijskie (rodzaje depilacji intymnej). Dodatkowo w salonie obowiązują ciekawe pakiety, gdzie cena jest jeszcze bardziej atrakcyjna, np. pełna depilacja nóg + bikini klasyczne tylko 99 złotych.
Warto zapoznać się z cennikiem i regulaminem na: www.expresswax.pl.

                                                                            Opracowanie: Paula Jabłońska
Foto: expresswax.pl

Poprzedni artykuł
Następny artykuł