Oryginalne belgijskie praliny - czekoladowa poezja - Bydgoszcz Style

Oryginalne belgijskie praliny – czekoladowa poezja

Belgijska czekolada jest uważana przez smakoszy za najdoskonalszą na świecie. Belgijscy producenci używają najwyższej jakości ziaren kakao. Wrażenie robią kolekcje czekoladowych figurek i pralin oraz ich kuszący aromat i niepowtarzalny smak. Czy wiecie, że jest takie wyjątkowe miejsce w Bydgoszczy, przy Gdańskiej 78…     

Czekoladowa poezja – oryginalne belgijskie praliny

Bą Bą to kawiarenka i sklep z czekoladą, oryginalnymi belgijskimi pralinami, truflami. Można napić się tu kawy, zjeść na miejscu lub zabrać na wynos jedną z wielu czekoladek wystawionych na ladzie – w różnych kolorach i formach. Wykonane ręcznie, przez lokalnych cukierników w Belgii, z tradycyjnej rodziny czekoladników. Kuszą wyjątkowym smakiem i delikatnym nadzieniem, od klasycznych po najbardziej wyszukane.

Czekoladowa poezja – oryginalne belgijskie pralinyBą Bą to ponad 70 rodzajów pralin, kilkanaście rodzajów trufli oraz czekolad o niezwykłych smakach, jak np. z lawendą, herbatą, czy karmelem i solą morską. To także pralinki i czekolada dla diabetyków (bez cukru) oraz pralinki wegańskie, bez dodatku mleka. Nie zawierają konserwantów, nie są produktem masowym, a różnorodność kompozycji zachwyci podniebienie każdego konesera czekolady.

Oryginalne belgijske czekolady to gwarancja absolutnej doskonałości smaku. Idealne na każdy prezent, Czekoladowa poezja – oryginalne belgijskie pralinypakowane na miejscu, w piękne pudełko, które podkreśli wyjątkowość i kunszt czekoladek. Słodycze z Bą Bą mogą stanowić oryginalne upominki firmowe. Każdy z tych produktów przygotowany zostanie w opakowaniu z ozdobną wstążką i stosowną do okazji dedykacją. Mogą także być dostarczone w kilogramowych kartonikach, z przeznaczeniem do konsumpcji masowej, z myślą o gościach hotelowych, czy weselnych, którzy z pewnością docenią jakość i niezapomniany smak belgijskich delicji. Smaczne praliny mogą stanowić wykwintny dodatek do różnego rodzaju przyjęć, czy eventów biznesowych oraz jako upominki świąteczne. Macie też możliwość skomponowania własnego, niepowtarzalnego zestawu.

Czekoladowa poezja – oryginalne belgijskie pralinyBą Bą – czekoladowe bogactwo smaków, kształtów i aromatów zadowoli każdego wielbiciela czekolady.
Bą Bą, Bydgoszcz, ul. Gdańska 78, tel. 697 593 267. Zapraszamy od poniedziałku do piątku: 10-18, soboty: 10-14, można płacić kartą, dostępny parking przed sklepem.
www.bąbą.pl
www.pralinybel.pl

Materiały: www.bąbą.pl 

Poprzedni artykuł
Następny artykuł