Coś z niczego – niecodzienne warsztaty - Bydgoszcz Style

Coś z niczego – niecodzienne warsztaty

Ruszyły Fabrykowe Warsztaty, mające na celu udowodnienie uczestnikom, jak z pozornie drobnych i nieprzydatnych rzeczy wykonać małe dzieła sztuki. Zajęcia pokażą, że nie trzeba wiele – wystarczy czas, cierpliwość i chęć – i każdy może zostać artystą.

Fabrykowe warsztaty – to fantastyczna okazja, by w pofabrycznych wnętrzach uczyć się tworzenia sztuki użytkowej. Zajęcia z odnawiania drewna metodą shabby chic i tworzenia biżuterii ze srebra poprowadzą doświadczeni instruktorzy. Równolegle prowadzone będą dwa warsztaty.

f1_1
   Jak nadać nowe życie drewnianym przedmiotom prezentuje Marcelina marcelina_1Markiewicz, zafascynowana światem handmade. Dzięki zastosowaniu metody shabby chic udaje jej się zmienić stare sprzęty w prawdziwe dzieła sztuki. Jej pasja i zaangażowanie pozwalają nie tylko zrobić coś z niczego, ale i uczą innego, świeżego spojrzenia na życie. Stare przedmioty zyskają drugie życie, stając się dowodem na to, że nic nie jest oczywiste i wystarczy tylko chcieć, by zaszły pozytywne zmiany – w przedmiotach, ich postrzeganiu, a przez to być może i w życiu. Pracować będzie można na własnych materiałach lub udostępnionych przez instruktorkę.

f2_1

   Własnoręczne wykonywania srebrnej biżuterii demonstrować będzie kasia_1Katarzyna Szewczykowska. Właścicielka firmy Silveria od lat zajmuje się ozdobami handmade, dzięki czemu wprowadza do życia elementy piękna. Teraz każdy będzie mógł skorzystać z jej pozytywnej energii i doświadczenia, tworząc cudowną biżuterię. Uczestnicy dowiedzą się, jakich narzędzi używać i które metody są najlepsze do jakiego typu materiału. Co najważniejsze – każdy otrzyma materiały niezbędne do wykonania własnej biżuterii, a efekt swojej pracy będzie mógł zabrać do domu.

Organizator zapewnia wszystkie materiały i narzędzia, które będą niezbędne do pracy.

Wszyscy, którzy chcieliby spróbować swoich sił w pracy z drewnem metodą shabby chic, będą mieli taką okazję podczas kolejnych Fabrykowych Warsztatów. Najbliższe już 19 listopada.

Warsztaty odbędą się we wnętrzach ECD Consilis przy ul. Kościuszki 27B/8 (wjazd od Pomorskiej 86A). Ci, którzy chcieliby później kontynuować naukę, będą mieli okazję zrobić to podczas kolejnej edycji: 10 grudnia. Zajęcia są płatne – 99zł/warsztat.

Szczegółowe informacje na stronie: www.blog.consilis.pl i pod numerem telefonu 52 331 13 17.

Autorka: Bogna Dominiak
Materiały organizatora

Poprzedni artykuł
Następny artykuł