Centrum Zabaw Rodzinnych FAMILY PARK świętuje swoje 13-te urodziny! - Bydgoszcz Style

Centrum Zabaw Rodzinnych FAMILY PARK świętuje swoje 13-te urodziny!

Centrum Zabaw Rodzinnych FAMILY PARK świętuje swoje 13-te urodziny! Tylko teraz, z okazji 13 urodzin, przyjęcia urodzinowe tańsze o 100 zł.

Family Park to największe centrum zabaw w Bydgoszczy i regionie. Oferta Family Parku skierowana jest do dzieci zainteresowanych zabawą, jak i mających ochotę wyprawić swoje urodzinki w wymarzonej bajkowej scenerii. Znajduje się tu zarówno strefa dla maluszków stawiających swoje pierwsze kroki, jak i mnóstwo atrakcji dla nieco starszych pociech. Rodzice i opiekunowie mogą aktywnie uczestniczyć w wielu zabawach z dziećmi lub odetchnąć przy filiżance smacznej kawy.

Już od 13 lat Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park organizuje najlepsze przyjęcia urodzinowe dla dzieci. To idealne miejsce na atrakcyjne i oryginalne spędzenie urodzin.
W F
amily Park organizowane są urodziny dla dzieci o różnej tematyce i zgodnie z zainteresowaniami jubilata/solenizanta. Zabawa z rówieśnikami? A może spotkanie w rodzinnym gronie z atrakcjami dla dzieci? Dla Family Park nie ma rzeczy niemożliwych!

Jeśli marzysz o przygotowaniu wspaniałego przyjęcia urodzinowego, a nie masz pomysłu – zostaw to animatorom z Family Park. Sprawią, że Twoje dziecko i jego goście będą się świetnie bawić, nabędą nowych umiejętności i poczują się wyjątkowo. Dzięki Family Park każde urodziny dla dziecka pozostaną na długo w pamięci.

Tylko teraz, z okazji 13 urodzin, przyjęcia urodzinowe tańsze o 100 zł.

Dokonując rezerwacji przyjęcia urodzinowego, którego termin będzie przypadał w dzień powszedni – od poniedziałku do piątku jest możliwość uzyskania rabatu w wysokości 100 zł bez względu na wybrany pakiet urodzinowy.

Szczegóły i regulamin promocji znajduje się na stronie www.familypark.pl

Centrum Zabaw Rodzinnych FAMILY PARK świętuje swoje 13-te urodziny!

Na dzieci odwiedzające Family Park czeka kilkupoziomowy figloraj – dżungla przeszkód w postaci kładek, trampolin, równoważni, zjazdów, tuneli, wałków oraz ogromna, tęczowa zjeżdżalnia. Każde dziecko lubi skakać. Nasza trampolina to wielka frajda, której trzeba spróbować. Ściana wspinaczkowa, samochodziki akumulatorowe, kolejka wąskotorowa oraz wiele innych atrakcji, które pozwolą dzieciom zdobywać nowe umiejętności podczas rozmaitych aktywności fizycznych. Posiadamy również kręgielnię – idealną na rodzinne zawody bądź rozgrywkę między znajomymi. W obiekcie znajduje się sala zabaw dla najmłodszych, którzy pod czujnym okiem animatorów będą mogli odkrywać świat, spędzając przy tym wesoło czas.

Centrum Zabaw Rodzinnych FAMILY PARK świętuje swoje 13-te urodziny!

Świętuj razem z Family Park!
Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park
Bydgoszcz, ul. Fordońska 246 (obok IKEA)
tel. 52 321 69 55 lub 500 474 107

Poprzedni artykuł