Bydgoszcz z Pasją 2016 - Bydgoszcz Style

Bydgoszcz z Pasją 2016

Drugi weekend kwietnia upłynie w Bydgoszczy pod znakiem Pasji. Od soboty do niedzieli (9-10 kwietnia) zanurzymy się w niej po uszy. Podczas dwóch dni drugiej edycji Festiwalu „Bydgoszcz z Pasją” każdy znajdzie coś dla siebie. Będą warsztaty komputerowe, kulinarne, rozwojowe, hand made, sesje coachingowe, zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W ciągu tych dwóch dni każdy będzie mógł wziąć udział w spotkaniach pełnych pasji, radości, pozytywnej energii.

Bydgoszcz z Pasją 2016

Festiwal jest propozycją dla wszystkich pasjonatów oraz tych, którzy poszukują jeszcze swojej pasji. To wspaniała okazja by spróbować czegoś nowego, spotkać się z osobami o podobnych zainteresowaniach lub porozmawiać ze specjalistami z interesujących nas dziedzin.W Bydgoszczy odbędzie się 25 spotkań, w 10 miejscach, z ponad 15 prowadzącymi, dla ponad 300 osób.

„Bydgoszcz z Pasją” to młodsza siostra, znanego już w regionie, festiwalu „Toruń z Pasją”, który jest organizowany od 4 lat. Pomysłodawczynią projektu jest Asia Rutecka – organizatorka Festiwalu Toruń z Pasją.

Co proponują organizatorzy?

Dla miłośników rękodzieła – renowacja mebli oraz nadawanie nowego życia starym przedmiotom, warsztaty z ręcznego wyrobu biżuterii artystycznej, szycia plecaków, a nawet sitodruku. Dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach sensoplastycznych i poeksperymentować z powietrzem. Nastoletnie córki poćwiczą asertywność i komunikację z mamami.
Pasjonaci zdrowego odżywania, kuchni i wszelkich smaków przyrządzą posiłek z dzikich roślin, albo zakupią wyroby lokalnych producentów na Frymarku. Będzie można zgłębić tajniki fotografii, nauczyć się obróbki cyfrowej zdjęć i ich ciekawej prezentacji.
Są też propozycje dla osób pragnących zmienić pracę, poprawić swój wizerunek, zainteresować swoimi pomysłami media czy nauczyć się publicznych wystąpień. Będzie można nawet spróbować, jak wygląda praca z coachem, zrobić własną mapę marzeń, popracować nad stanem FLOW, czy pozytywnym myśleniem.

Pomysłodawczynią projektu jest Asia Rutecka – organizatorka Festiwalu Toruń z Pasją.
Centrum Festiwalowe mieścić się będzie w Europejskich Centrach Doradczych „Consilis” Bydgoszcz, ul. Kościuszki 27, wjazd od Pomorskiej 86A.
Obowiązują wcześniejsze zapisy na warsztaty. Cena od 25 zł do 90 zł.

Bydgoszcz z Pasją 2016

Program festiwalu i zapisy na stronie www.bydgoszczzpasja.pl/program-2016

Materiały organizatora

Poprzedni artykuł
Następny artykuł