Bydgoszcz kocha wino. - Bydgoszcz Style

Bydgoszcz kocha wino.

Ponad 500 win z całego świata, 60m2 nowoczesnego wnętrza, fachowa i sympatyczna obsługa, atrakcyjne ceny i degustacje – o czym mowa.

O sklepie największej specjalistycznej sieci winiarskiej Centrum Wina, który mieści się w Centrum Handlowym Zielone Arkady w samym sercu Bydgoszczy. Wcześniej na takie zakupy bydgoszczanie mogli sobie pozwolić „przy okazji” w oddalonym o 170 km Trójmieście, a przecież Bydgoszcz kocha wino.

Bydgoszcz kocha wino

Czerwone czy białe, wytrawne czy słodkie, francuskie, hiszpańskie, a może kalifornijskie? Mieszkańcy Bydgoszczy mogą próbować, wybierać i kupować najlepsze wina z całego świata. A wszystko to na wyciągnięcie ręki, w jednym miejscu, w sklepie Centrum Wina w Bydgoszczy. Sklep zachęca markami, specjalnymi rabatami i degustacjami. Łowcy promocji wyszukanych smaków mogą kupić bestsellery Centrum Wina w pakietach promocyjnych.

Na powierzchni 60 m2, w nowoczesnym, jasnym, pozytywnie nastrajającym wnętrzu można wybierać spośród 500 różnych win pochodzących zarówno z kolebek europejskiego winiarstwa, czyli z Francji, Włoch czy Hiszpanii, jak i najbardziej egzotycznych winiarskich zakątków, takich jak Izrael czy RPA. W znalezieniu odpowiedniej butelki pomoże doradca winiarski, który fachowo i z pasją odpowie na wszystkie pytania.

- Do tej pory Centrum Wina koncentrowało się głównie na dużych aglomeracjach miejskich, takich jak Warszawa, Wrocław, Kraków i Trójmiasto. Jednak zależy nam również na dotarciu do większej ilości miast, w których istnieje równie duże zapotrzebowanie na specjalistyczne sklepy z winem, czego dowodzi powodzenie otwartego w 2013 r. sklepu w Lublinie. Cieszymy się ogromnie na spotkania z bydgoską klientelą, zwłaszcza, że nasz sklep znajduje się w niedalekim sąsiedztwie centrum miasta, w nowoczesnej nowej galerii handlowej Zielone Arkady – podkreśla Krzysztof Pogorzelec, manager marketingu sprzedaży detalicznej.

Jedyny w tym rejonie sklep Centrum Wina mieści na poziomie -1 Zielonych Arkad, wygodnie zlokalizowanego przy Alei Wojska Polskiego. Warto podkreślić, że specjalistyczny sklep winiarski idealnie wpisuje się w ekologiczną ideę przyświecającą galerii, ponieważ posiada, jak wszystkie placówki Centrum Wina, strefę eko z szerokim wyborem win ekologicznych.

Mieszkańcy Bydgoszczy i okolic, poza nowoczesnym specjalistycznym sklepem winiarskim, zyskali także możliwość uczestnictwa w programie Kocham Wino. Jest to projekt stworzony specjalnie z myślą o miłośnikach tego szlachetnego trunku, zarówno koneserach, jak i osobach zaczynających swoją przygodę w świecie wina. Każdy uczestnik programu może korzystać ze wskazówek własnego doradcy, a także specjalnych rabatów i benefitów za zakupy w Centrum Wina. Ponadto otrzymuje dostęp do najnowszych informacji oraz gwarancję uczestniczenia w imprezach i wydarzeniach winiarskich.

Sklep Centrum Wina jest otwarty w godzinach:
Poniedziałek – sobota: 9:00-21:00
Niedziela: 9:00-20:00

***
Centrum Wina powstało 16 lat temu i jest obecnie największym importerem wina w Polsce. W swojej ofercie posiada ponad 500 gatunków win w różnych przedziałach cenowych z 50 najważniejszych regionów winiarskich z całego świata. Firma współpracuje z najlepszymi winnicami na świecie zrzeszonymi w grupie rodzin winiarskich „Primum Familiae Vini”. Centrum Wina jest jednym z głównych dostawców wina do hoteli, restauracji i barów, jak również posiada największą sieć 23 własnych sklepów winiarskich w 12 miastach Polski zlokalizowanych głównie w centrach handlowych największych polskich miast.

Materiał promocyjny

Poprzedni artykuł
Następny artykuł